Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cafenea

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• va salut baietii mei ! sunt nou pe forum, loganist de fel. deocamdata vreau doar sa va cunosc, sper sa putem vorbii mai mult in timpurile ce vor urma Salut

Comentariu

• Salut Laur , ca asa am inteles ca te cheama. d Bine ai venit !
      sigpic

Comentariu

• Aici ii uram cu totii succese in acest weekend florinului. Sa fie cu bafta si vesti bune.
        sigpic

Comentariu

• Multumesc Alexe . Chestia e ca probele de foc sunt Luni, Marti si Miercuri . Asa ca vesti bune sau rele (sper sa nu) le veti afla Miercuri.
          sigpic

Comentariu

• sa va vad intelgientilor
            Puneti poze sa vedem
            Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	ScreenShot016.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	87,2 KB 
ID:	38273
            sigpic

Comentariu

• Done
              Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	untitled.JPG 
Afișări:	1 
Mărime:	96,6 KB 
ID:	38272
              sigpic

Comentariu

• Pe scurt, aici este esentialul YouTube - Acesta este Lyoness (RO)

Ceva asemanator unei pusculite (digitale)

Pentru card ma puteti contacta !

De asemenea fac si asigurari de orice fel (RCA, CASCO, de casa, etc) la ASTRA. Pentru calcule si altele ma puteti contacta Va salut !

Comentariu

• Sa inteleg ca esti bagat in smecheria asta ?
                  Succes !
                  sigpic

Comentariu

• Si eu am fost ieri la un interviu la o firma din asta, numai ca spre deosebire de Lyoness, totul este gratuit..daca pui totul cap la cap e o mare balarie si tre sa ti bati capu mult sa iasa ceva..nu e fals, doar ca nu e ceva pe care poti sa te bazezi
                    sigpic

Comentariu

• Sailor: Da. In lipsa de altceva care nu exista inca
                      Geo: Pentru mine orice ban e binevenit nu e inca cazul sa disper dar, nici fara nu pot De asemenea, caut si un loc de munca part-time. Sunt disponibil de la ora 13:00 Va multumesc.

Comentariu

• Mai , ce sa zic, te felicit , pentru ca faci ceva . Eu unul cand am vazut spotul ala din link , am avut impresia ca e aceiasi vrajeala ca si Amway . Numai ca aici nu mergi cu geanta de voiaj si suni pe la usile oamenilor . Gen de "afaceri" care pe mine ma lasa reece !
                        Inca o data , succes in continuare , si sper sa-ti atingi targetul .
                        sigpic

Comentariu

• Florine, pai e exact Amway daca iti arat ce scheme mi a facut ala ieri
                          sigpic

Comentariu

• Bai , ia stai asa , tu ziceai ca mergi intr-un apartament undeva pe Tomis. Nu cumva era la nenea Padure, de la Amway?????
                            Ca si eu am nimerit asa din greseala la el. In vremuri de mult apuse am avut un Ford Granada , si cautam o masina doar pentru piese. Am dat curs unui anunt dat de el in ziar , si am nimerit la asta , care mi-a impuiat capul cu pasta lui de dinti si sulutia minune de curatat aragazul. Frateee sa inebunesc , nu mai scapam de el . Bineanteles ca masina nu am mai luat-o desi avea fff multe piese ce-mi trebuiau . Asa ca .... am o "placere deosebita" pentru tipul asta de "afaceri" minune .
                            sigpic

Comentariu

• E ora 1:00 si nu am somn Somnifereeeeee
                              https://www.facebook.com/www.crisgarage.ro

Comentariu

• Cicule culca te ..bea o bere ceva, maine la munca
                                sigpic

Comentariu

Procesare...
                                X