Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cafenea

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Cafenea

Discutii generale grupul vesel.
    sigpic

Da, suntem oficiali! Ma declar adjunct
    sigpic

Comentariu

Da, si eu multumesc pentru gazduire forumului supercars

sa speram ca o sa creasca, si noi odata cu el
      sigpic

Comentariu

Si cine e presendintele si vice? d

Comentariu

Ne consideram un grup de prieteni cu o pasiune comuna, cu drepturi egale, sa nu neglijam situatia sa ajungem altceva.

Ii asteptam si pe florin si yrman sa-si faca aparitia!
          sigpic

Comentariu

Sa traisca PETROLHEAD !!!!!! Trebuie sa facem ceva frumos din acest mic club ( pe viitor mare )
            https://www.facebook.com/www.crisgarage.ro

Comentariu

Pai si eu sunt prezent in decor , desi nu cred ca am demonstrat asta cuiva .
              Si acum pe tema asta pun si eu o mica intrebare : Cand facem si noi o intalnire ?
              sigpic

Comentariu

Florine, stai jos, ai 4... Nu tre sa demonstrezi nimanui nimic, cine te cunoaste stie cine esti si ce poti si de ce faci parte din grupu asta..e buna treaba cu intalnirea, sunt de acord, trebuie discutata cu toata lumea.
                Ultima editare de PWR; 29.Jan.2011, 21:35.
                sigpic

Comentariu

Pai da tre sa ne intalnim si noi. Mai schimbam o vorba una alata . Si asa intalnirile doar cate doi.... nu prea merg. Ne strangem mai multi doar la o surubareala pe la masini . Hai ca vedem noi.
                  sigpic

Comentariu

Surubarelile urmeaza acum cand vine caldura, cel putin la mine e jale.

Propuneti o zi si o ora sa fie la indemana pentru toti, si o locatie comuna, si neutra, tinand cont ca 2 membrii sunt din afara orasului. O zona frumoasa gen eforie.

Poate face pwr un poll unde puteti vota.
                    sigpic

Comentariu

Sunt doua locuri accesibile in care se poate face treaba asta in afara Constantei...unu e in eforie nord, pentru ca e la mijloc pentru toti si e si singuru loc unde sunt deschise vreo doua cafenele, in caz de frig extrem..sau chiar la yrman in techirghiol, e un ditamai parcu ;a sanatoriu si sunt si baruri/cafenele pe acolo, tot in caz de frig...dar din perspectiva mea, eu aleg eforie, pentru ca merg cel mai putin...in principiu toata lumea ar face in jur de maxim 30 de km dus-intors
                      vineri dupa-amiaza spre seara zic eu...ca din experiente anterioare cu alte intalniri, duminica toata lumea ba are musafiri ba planuri, sambata mai faci o treaba pe acasa si in timpu saptamanii se munceste...
                      sigpic

Comentariu

Da , votam. Ne sfatuim aici, fiecare isi stie programul si cadem de comun acord mai ales cand va fi evenimentul. Cu locatia e usor , toti avem masini, si cine nu o are momentan, il salta un coleg, asta nu-i o problema. Chestia e ca pe litoral , acum in perioada asta este dezolant si nici o carciuma deschisa . Iar afara ... nu prea putem sta ca nici vremea nu tine cu noi.
                        Eu as propune ca intalnirea sa aiba loc Sambata viitoare , adica in data de 05 Februarie , poate pe la ora 15 asa . Voi ce parere aveti ??
                        sigpic

Comentariu

Repet..in eforie nord sunt deschise localuri...de la eforie in jos e tot mort buna ideea lu Florin, sa stabilim exact, ca ma duc sa vorbesc acolo unde stiu poate ne scoatem cu o reducere ceva sau macar o masa rezervata
                          sigpic

Comentariu

Eu sunt de acord cu ziua de 5 feb. Geo, fa bine si intereseaza-te.
                            sigpic

Comentariu

Pai ma interesez, da e toata lumea de acord cu locatia? Eforie Nord, Sambata de la ora 15:00, Corner Pub?
                              am putea chiar sa trecem maine pe acolo sa vorbim, in caz ca facem treaba aia pe care am stabilit-o
                              sigpic

Comentariu

Procesare...
                              X