Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Seat Ibiza Custom tuning

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Alea-s poze de la Budapesta, nu Adrian? Oricum, jantele trebuiesc schimbate!

Comentariu

De la Budapesta sunt

Comentariu

Misto masina. Te felicit pentru calitatea lucrarilor . Culoare imi place . La capota sa mai acoperi golurile ramase de la bad boy , acolo la aripi. Iar de suspensia sport , trebuie sa fi atenta . Din ce stiu eu ai sa tot schimbi bucsile de la bascule , deja sunt slabute , daca mai devine si mai dura .... . Dar vezi tu.
        Poate-i pui si o folie .d In rest apa paie si bataie ! Spor in continuare la tunareala !
        sigpic

Comentariu

Bucse de la powerflex si ii rezolvat treaba.

Comentariu

Se pare ca fetele impresioneaza din nou, felicitari pentru masina, arata foarte bine!
            Atasez niste poze cu o ibiza pe care eu o ador, poate te inspira.

Comentariu

O adori ? Si unde sa mergi cu masina asta pe covor? Jantele sunt fanteziste si urate plus ca garda la sol nu e pentru Romania, cel putin asta este parerea mea.
              Tot mai frumoasa e a lui Carmen
              In progress 1st 206+

Comentariu

Merci Andraey . Masina e draguta pentru ca nu e asa evidenta,dar alte jante,praguri ce vin drept in jos si inlocuit plasticul de la farurile de ceata. Plus ca ele sunt destul de stridente,imi place ca le-a lasat acolo si nu le-a acoperit,dar facuta putin alta forma pentru ca masina e mai finuta. Daca lasi semnul din fata trebuie sa te uiti mereu sa mai ai ceva crom pe masina...poza cu bara spate n-ai?

Comentariu

Frumoasa ibiza!sa o stapanesti sanatoasa si la cat mai multe modificari de bun gust ca si pana acum.

Comentariu

Merci Bogdan,sa fie cat mai de bun gust!

Comentariu

Postat în original de Riddler Vezi post
                      Se pare ca fetele impresioneaza din nou, felicitari pentru masina, arata foarte bine!
                      Atasez niste poze cu o ibiza pe care eu o ador, poate te inspira.

Chiar frumoasa si masina asta! Cat despre jante atat pot sa spun: Mondiale

Comentariu

Nicio noutate despre masinuta?
                        In progress 1st 206+

Comentariu

Foarte interesant kit ul de caroserie , m-a impresionat !!! Felicitari !

Pe culoarea asta ar sta bine jantele intr-o culoare mai stridenta

Comentariu

Da, ma gandesc sa fac buza la jante polisata si in rest pastrez o culoare mata pe care am s-o folosesc si unde e vopsita cu negru.aceeasi culoare o sa fie si oglinzile. pareri?

Comentariu

Fruoasa masinutza ai! Sa ai grija de ea! Da la jante ar merge mai ales k e masina sport si ai putea sa incerci toata masina o singura culoare dar daca vrei combinatia asta nu ar arata rau
                              Pasionat de fiarele vechi care merg mai spectaculos decat plasticele de ultima generatie

Comentariu

Sincer sa fiu ideea cu jantele merge pusa in aplicare, insa cel putin parerea mea, restul ar trebui sa ramana la fel ca acum ... imi place masina asa cum e acum, cred ca mai bine te uiti de un eleron si/sau o toba ceva o sa schimbe posterioru grav aceste 2 elemente
                                In progress 1st 206+

Comentariu

Procesare...
                                X