Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Seat Ibiza Custom tuning

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Merci mult. Cei din Cluj s-au impartit in 2 tabere: una care zic ca trebuie sa-mi refac ambele bari si eventual un prag care sa-mi vina drept si alta care zic ca arata bine. Mai adun pareri ...

Comentariu

Buna! Cat a ajuns kitul exterior?
      Nu dispretui lucrurile mici: o lumânare poate face oricând ceea ce soarele nu poate face niciodata:sa lumineze în întuneric.

Comentariu

Dar de ce asculti ce zic ceilalti? Masina trebuie sa o modifici in asa fel incat sa-ti placa tie, sa te simti bine cand o admiri si sa atragi cat mai multe priviri, lucru de care sunt convins ca te bucuri din plin! Niciodata nu o sa gasesti combinatia de praguri, bari etc. care sa placa tuturor ... "perfectiunea" e greu daca nu imposibil de atins pentru o masina
        In progress 1st 206+

Comentariu

Felicitari pentru masina...foarte....diferita!!! nush ar trebuii sa faci ceva la partea de jante sa le schimbi sa iti iei unele mai mari.iar la partea cu parerile ideile si sugestile trebe sa plece de la tine si ale noastre doar sa le asculti!!! Ps. interesant cum ai prelungit caopta ai avut ceva curaj sa faci asta!!!sau stiai dinaitne cum da?

Comentariu

La jante m-am gandit la ceva cu spite albe, cred c-ar da fain. Capota e tuning clasic, dar n-am mai unit-o cu kit de aripi (adica fara pleoape in lateral pe far, nu stiu cum sa zic ). M-am riscat putin, daca nu-mi placea puteam sa renunt la ideea asta inainte de a o vopsi. Si da,e greu sa iei ceva de la zero, mai ales ca Seat-ul stock nu e chiar cea mai frumoasa masina....dar Fordul Probe, cel roz, din Arad, e o bijuterie....deci se poate.

Comentariu

Noaptea cred ca nu te vede nimeni Se camufleaza perfect cu decorul !
              Reparatii Turbine Auto http://www.reparatii-turbosuflante.ro/

Comentariu

E un mic BatmanMobil sau Catwoman Ride în cazul de fata
                In progress 1st 206+

Comentariu

E ca si un Stealth

Comentariu

Nice ride :X.
                    I don`t drive fast, I just fly low!
                    DDK Photography
                    sigpic

Comentariu

Foarte frumoasa masinutza. Am avut ocazia sa o vad live acum cateva minute, arata foarte bine, si mai si stie proprietara sa o conduca. Sa o stapanesti cu placere si la cat mai multe modificari

Comentariu

Si tu stai bine la capitolul masina si condus. Poate imi mai dai o sansa, ca azi m-ai cam lasat in urma la semafor ...

Comentariu

Ati dat drumu la sezonul de curse nebunilor ?
                          In progress 1st 206+

Comentariu

Curse...vorba vine...eu acceleram, el mergea

Comentariu

Lasa ca vine si la tine vremea cu mai multi caluti, si atunci poate pierd

Jantele eu le'as face o culoare mai traznita: Roz, verde sau ceva portocaliu Cred ca ar da f bine pe culoarea ta...

Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMAGE_359.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	176,6 KB 
ID:	37669 Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMAGE_364.jpg 
Mărime:	234,1 KB 
ID:	37667 Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC06727.JPG 
Mărime:	354,3 KB 
ID:	37666 Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03744-2.jpg 
Mărime:	121,7 KB 
ID:	37668

Comentariu

HEllo frumoasa masina ieri seara veneai dupa mine cand se poate uita si mai bine la masina as fii curios la detalii

Comentariu

Procesare...
                                X