Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

Seat Ibiza Custom tuning

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• dantoparcianu
    a răspuns
    ...Buna Carmen,
    Sincer eu as merge pe ideea asta:BBS 8J cu miezul vopsit intr-o culoare mai traznita ramane la alegerea ta sau mergi in continuare pe gri mat sau lucios depinde de gusturi...si bineinteles buza polishata
    in rest numai bine si bafta cu tot ceea ce ti-ai propus sa faci in continuare !!!

ceva care sa te inspire...
    http://s13.postimage.org/5715ji6iv/j...seat_ibiza.jpg
    http://s11.postimage.org/dt1c5ahzn/jante_bbs_seat_2.jpg
    http://s12.postimage.org/6cfk63ffx/jante_bbs_seat_3.jpg

Lasă un comentariu:

• soosy
    a răspuns
    s-a facut treaba buna la masina...dar ar merita niste jante mai mari...r17
    sau cel putin astea scoase putin mai inafara
    spor la treaba

Lasă un comentariu:

• Ibiza
    a răspuns
    buna , super tare masinuta....
    am si eu 2-3 vorbe
    1. barile sunt cumparate sau facute?
    2. dc nu iti pui distantiere ?
    3. ai putea sa lucrezi si la aripi sa fie la aceelasi nivel cu capota , ar da mai frumos

Lasă un comentariu:

• PWR
    a răspuns
    Ceva noutati pe la masina?

Lasă un comentariu:

• bik3rutz
    a răspuns
    Nimic nou pe la masinutza ?

Lasă un comentariu:

• robi
    a răspuns
    Arata f bine !daca te gandesti sa vinzi kitul ,ai un client!in rest ,drumuri bune!

Lasă un comentariu:

• Teo Andreea
    a răspuns
    Finuta masina , sa o pastrezi sanatoasa .

Lasă un comentariu:

• Carmen
    a răspuns
    Merci tare mult frodoz...am rosit putin . Am sa iau in considerare sfaturile!

Lasă un comentariu:

• frodoz
    a răspuns
    Hey...in cautarea ideilor pt tuning la ibize, am dat peste forumul asta. cand am vazut ce ai facut din masinuta asta nu am putut sa ma abtin sa nu ma inregistrez la voi pe forum sa te felicit!
    ORICUM arata foarte bine deja niste jante spitate pe 17" cu niste telescoape reglabile cat despre audio(ca am vazut ca se discuta si asta) iti recomand M.N.C. uri, sunt foarte bune raport calitate-pret ideal.

Lasă un comentariu:

• raulici
    a răspuns
    Frumoasa masina... cateva lucruri nu sunt in "trend" ... adik, ar fi mers mai bine un stretch pentru cauciucuri pe jante ... si lasate in pace aripile, era mai de efect.
    Ar merge foarte bine miezul jantelor sa fie facut intr-o culoare mai deosebita, arata ciudat gri mat cu gri lucios... ti-am atasat 2 poze ...

Lasă un comentariu:

• Andraey
    a răspuns
    Sincer sa fiu ideea cu jantele merge pusa in aplicare, insa cel putin parerea mea, restul ar trebui sa ramana la fel ca acum ... imi place masina asa cum e acum, cred ca mai bine te uiti de un eleron si/sau o toba ceva o sa schimbe posterioru grav aceste 2 elemente

Lasă un comentariu:

• Vyctor
    a răspuns
    Fruoasa masinutza ai! Sa ai grija de ea! Da la jante ar merge mai ales k e masina sport si ai putea sa incerci toata masina o singura culoare dar daca vrei combinatia asta nu ar arata rau

Lasă un comentariu:

• Carmen
    a răspuns
    Da, ma gandesc sa fac buza la jante polisata si in rest pastrez o culoare mata pe care am s-o folosesc si unde e vopsita cu negru.aceeasi culoare o sa fie si oglinzile. pareri?

Lasă un comentariu:

• sax
    a răspuns
    Foarte interesant kit ul de caroserie , m-a impresionat !!! Felicitari !

Pe culoarea asta ar sta bine jantele intr-o culoare mai stridenta

Lasă un comentariu:

• Andraey
    a răspuns
    Nicio noutate despre masinuta?

Lasă un comentariu:

Procesare...
X