Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

BMW 525dA Exclusive Edition my new baby

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #61
    revenim cu o postare ...weekend-ul trecut am facut sa fac pixelii in bord, i can see, i can see ....urmeaza, debitmetru, turbina, consumabile, stergatoare OE, placute frana spate OE si senzor nivel lumini,
    acuma 2 sapt am schimbat 2 senzori de parcare si becurile xenon pe faza scurta ....

    Comentariu


    • #62
      De ce schimbi turbina?
      Cati km a functionat cu turbina actuala?

      Comentariu


      • #63
        nu stiu cat a functionat, dar am desfacut evacuarea si are joc plus ca are paletii mancati , momentan inca merge, dar risc sa imi pice, si vreau sa plec cu masina in concediu in Europa, si decat sa dau banii astia pe platforma mai bine schimb turbina...

        Comentariu


        • #64
          De ce intra masina la vanzare?

          Comentariu


          • #65
            mai...as vrea sa trec la ceva mai nou, si am nevoie sa dau avans...vreau un motor mai mic, ca au aparut alte prioritati, extinderea familiei

            Comentariu


            • #66
              Ooooooo asa da .
              Te gandesti la un break ?
              Mai nou insemna un seria 3 sau tot un seria 5?

              Comentariu


              • #67
                mai nu stiu, are nasul meu un avensis 1.8 benzina, sau un Honda Civic tot 1.8 benzina, am fost la un test-drive, si este ceva...nu te astepti, sunt niste masini extraordinare, si in 11.000 gasesti una din 2011, 2012

                Comentariu


                • #68
                  Honda Civic este o masina extraordinara si in plus are un aspect foarte atragator.
                  Am citit un drive test de 50 000 km al celor de la AMS si erau foarte multumiti de fiabilitatea acestui model.

                  Comentariu


                  • #69
                    si este foarte spatioasa, nu am crezut pana cand nu am fost la drive-test

                    Comentariu


                    • #70
                      revin cu un update, masina nu s-a mai dat, continua investitiile

                      Comentariu


                      • #71
                        Bun atunci.

                        Comentariu


                        • #72
                          Daca masina nu se mai vinde putem inchide anuntul http://www.supercars.ro/forum/vanzar...a-platita.html ?

                          Comentariu

                          Procesare...
                          X