Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

BMW 525dA Exclusive Edition my new baby

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• adrian17071979
    a răspuns
    Daca masina nu se mai vinde putem inchide anuntul http://www.supercars.ro/forum/vanzar...a-platita.html ?

Lasă un comentariu:

• PWR
    a răspuns
    Bun atunci.

Lasă un comentariu:

• z20let
    a răspuns
    revin cu un update, masina nu s-a mai dat, continua investitiile

Lasă un comentariu:

• z20let
    a răspuns
    si este foarte spatioasa, nu am crezut pana cand nu am fost la drive-test

Lasă un comentariu:

• adrian17071979
    a răspuns
    Honda Civic este o masina extraordinara si in plus are un aspect foarte atragator.
    Am citit un drive test de 50 000 km al celor de la AMS si erau foarte multumiti de fiabilitatea acestui model.

Lasă un comentariu:

• z20let
    a răspuns
    mai nu stiu, are nasul meu un avensis 1.8 benzina, sau un Honda Civic tot 1.8 benzina, am fost la un test-drive, si este ceva...nu te astepti, sunt niste masini extraordinare, si in 11.000 gasesti una din 2011, 2012

Lasă un comentariu:

• adrian17071979
    a răspuns
    Ooooooo asa da .
    Te gandesti la un break ?
    Mai nou insemna un seria 3 sau tot un seria 5?

Lasă un comentariu:

• z20let
    a răspuns
    mai...as vrea sa trec la ceva mai nou, si am nevoie sa dau avans...vreau un motor mai mic, ca au aparut alte prioritati, extinderea familiei

Lasă un comentariu:

• adrian17071979
    a răspuns
    De ce intra masina la vanzare?

Lasă un comentariu:

• z20let
    a răspuns
    nu stiu cat a functionat, dar am desfacut evacuarea si are joc plus ca are paletii mancati , momentan inca merge, dar risc sa imi pice, si vreau sa plec cu masina in concediu in Europa, si decat sa dau banii astia pe platforma mai bine schimb turbina...

Lasă un comentariu:

• PWR
    a răspuns
    De ce schimbi turbina?
    Cati km a functionat cu turbina actuala?

Lasă un comentariu:

• z20let
    a răspuns
    revenim cu o postare ...weekend-ul trecut am facut sa fac pixelii in bord, i can see, i can see ....urmeaza, debitmetru, turbina, consumabile, stergatoare OE, placute frana spate OE si senzor nivel lumini,
    acuma 2 sapt am schimbat 2 senzori de parcare si becurile xenon pe faza scurta ....

Lasă un comentariu:

• z20let
    a răspuns
    am inteles, mersi... cand o sa am timp o sa dau o fuga... asta e cea mai mare problema, timpul

Lasă un comentariu:

• cangri
    a răspuns
    Pana nu vad masina nu or sa faca nici-o oferta.Nici`un detailer care se respecta nu face asa ceva.
    Du-te cu masina acolo si discuta fata in fata.

Lasă un comentariu:

• z20let
    a răspuns
    le-am trimis mail sa imi faca o oferta, dar nu cred ca isi verifica mail-ul, deoarece nu am primit nici un raspuns.

Lasă un comentariu:

Procesare...
X