Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

BMW 525dA Exclusive Edition my new baby

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Revin cu un update de consum,vorba aia,nu iese calculul de acasa cu cel din targ )....vineri seara am plecat din bucuresti,am facut plinul,adica 75l,si am mai alimentat la pitesti 13l si am facut 1250km,adica consum de 7l,cand am plecat vineri era seara,150km/h autostrada,70 80 in sate,120 E si DN,plus depasirile de rigoare )))....
    La intoarcere am lasat-o mai moale ca era ziua, 60 70 in sate,110 E si DN, 150 autostrada, pt un motor de 2.500 e mega ))

Comentariu

Pentru un diesel de 2500cc chiar ca e mega.

Comentariu

Intrebare de baraj....colantat vs vopsit?...nu pot sa ma hotarasc....am zis ca nu ma ating de partea estetica dar nu ma pot abtine ))....colantat am oferta de 2000ron iar vopsit integral 3500ron,exista o diferenta de bani,dar masina prezinta si niste urme mici de rugina care stiu ca au tendinta de a se extinde,astept pareri si opinii...

Comentariu

Eu sunt pentru vopsit, daca tot dai un ban barem sa fie o treaba.

Comentariu

+ 1 pentru vopsit.
            Colantatul , este o problema rezolvata momentan ( nu pentru cativa ani buni ...).

Comentariu

+1 pentru vopsit
              Poti gasi si mai ieftin de 3500
              E unul pentru matza am gasit la 1800 daca cauti gasesti

Comentariu

am gasit si eu mai ieftin,dar vreau service autorizat,o las pe chitanta cu asigurare si o iau cum am lasat-o + vopsita,nu stau prea bine la capitolul incredere...

Comentariu

Te-ai decis ?
                  Vopsit sau colantat?
                  Iti mai dau pm cu inca un exemplu de colantat vs vopsit si apoi imi spui parerea.

Comentariu

da m-am decis pt vopsit,dar momentan am amanat tot,pe primul plan concediu,dupa aceea cauciucuri,asigurare,am ceva planuri cu prietena mea ...si prin primavara sper sa ii dau un look asa cum merita

Comentariu

am facut schimbul de consumabile dat faptul ca am facut 10.000km...8litrii de ulei original BMW(ce-i mai place sa bea),filtru aer, 2 filtre polen,filtru de motorina + manopera = 950 Ron, eu zic ca acceptabil
                      Toate planurile de reconditionare se amana datorita faptului ca la anul ma insor ...asa ca poate dupa nunta

Comentariu

Casa de piatra!!! Si eu am nunta la anu'

Comentariu

mersi,casa de piatra si tie

Comentariu

Ce ulei ai bagat? 5W-40?

Comentariu

nu stiu sigur,mecanicul stie ...cred ca 5w-30

Comentariu

am vrut sa merg sa schimb chederul la parbriz ca e mancat, am sunat la o firma si mi-au spus ca nu e important deoarece e doar estetic chederul nu o sa ploua in masina, riscul e sa se sparga parbrizul,adica batea apropo-uri ca mi l-ar schimba,dar daca se sparge parbrizul "asta e"...nasol, nu?

Comentariu

Procesare...
                                X