Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Renault clio III(gt style)

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Superbe stopurile pe led,se vad superb seara, cat te-au costat?

Comentariu

Mersi , chiar se vad mai bine decat cele oem, costat parca 157 de euro, 670 de roni

Comentariu

Poti cumpara un set de oglinzi sport ( ex m3 e46) ...... care apreciezi u ca se potrivesc cu linile de la clio 3 si ii poti adapta un suport din fibra de sticla .

Comentariu

Alin tu ai talent, ai ambitie, la mine deja este mai greu , de asta am lucrat numai cu piese dedicate , daca as fi stat la mioveni eram toata ziua pe capul tau sa ma ajuti, sa ma inveti(mie nu-mi este rusine sa invat de la cineva mai tanar decat mine )

Comentariu

Nu este chiar asa complicat , cumperi oglinzile care iti plac si te duci la un tip care lucreaza in fibra si iti face in cateva ore oglinzi , care nu au aparut nici pe concept ...........( si eu am invatat de la multi oameni diverse lucruri )

Comentariu

Mai ramane sa gasesc ala care lucreaza in fibra eu aici nu stiu pe nimeni

Comentariu

Frumos ... felicitari pentru realizare ...

Comentariu

Wow

Frumoasa .Imi placea mai mult cu dragonul pe ea,dar si asa ii foarte frumoasa si ingrijita.Sa-i strunesi iepele sanatos!

Comentariu

S catalin mersi si inca nu este gata dar anul asta nu cred ca mai primeste multe vine iarna costuri mari la intretinere

Adina mersi , cam putine iepe dar merge si asa , referitor la dragon imi placea si mie dar dupa cum au zis si unii (si au dreptate) dragonul sta mai bine pe japoneze, o sa renunt si la o alta idee cu janta verde alien, vreau sa fac ceva unic ceva pentru o frantuzoaica focoasa

Comentariu

Frumoasa masina , micuta dar foarte bine pastrata cu modificari , imi place .

Comentariu

Mersi Andreea o sa mai urmeze modificari mai incolo sper cu tot cu bun gust
                        Ps. am vazut ca a fost ziua ta :La multi ani cu intarziere, eu mai am putin (tot din octombrie sunt)

Comentariu

ooo iauzi La multi ani !!

Comentariu

La Andreea am vazut si eu pe un thread, eu mai am vre-o 10 zile

Comentariu

Am montat inapoi cutia si traseul de la filtru original si am pus filtru panel tot de la K&N ca tot vine iarna si se incalzeste mai repede, plus ca parca merge mai bine asa masina, daca cu filtru conic puteam sa zic ca sunt pacalit de sunet cel panel nu mai are asa sunet sportiv, deci chiar imi place cum merge asa
                              Poze:

si o poza cu ea nervoasa

Comentariu

Silentioasa acum ....
                                Noutati?

Comentariu

Procesare...
                                X