Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

Renault clio III(gt style)

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Sequent
    a răspuns
    @dantoparcianu a fost o nebunie de moment dar daca ne gandim la pretul benzinei este cam adevarat stickeru' ne cam f..e pretul
    @adrian daca te referi la farul crapat inca nu , adica am dat comanda de alte faruri dar cine stie cand ajung
    Intre timp am dat jos folia neagra de pe plafon , am schimbat stickerele de luneta si am infoliat partea unde este stopul 3 si semnele renault in carbon; poze:

si o poza din fata

Lasă un comentariu:

• adrian17071979
    a răspuns
    @Sequent- Ai rezolvat cu farul?

Lasă un comentariu:

• dantoparcianu
    a răspuns
    foarte tare si de efect stickerul de pe usita de alimentare de la rezervor...hmmm

Lasă un comentariu:

• Sequent
    a răspuns
    UN mic update :

Lasă un comentariu:

• Sequent
    a răspuns
    mersi , mersi , da parca sa mai umplut golul dintre aripa si roata , ciudat ca teoretic trebuia sa fie la fel dimensiunea

Lasă un comentariu:

• dantoparcianu
    a răspuns
    Arata intr-un mare fel !!! Bv Bv

Lasă un comentariu:

• PWR
    a răspuns
    Frumos, acum cu noile jante s-a umplut parca golul ala dintre aripa si roata.

Lasă un comentariu:

• Sequent
    a răspuns
    noutati sunt ceva , avand in vedere ca a trecut iarna am montat inapoi filtru conic si am schimbat jantele trecand pe 16 sparco + am dat jos stickerele albe
    poze:

Lasă un comentariu:

• adrian17071979
    a răspuns
    Silentioasa acum ....
    Noutati?

Lasă un comentariu:

• Sequent
    a răspuns
    Am montat inapoi cutia si traseul de la filtru original si am pus filtru panel tot de la K&N ca tot vine iarna si se incalzeste mai repede, plus ca parca merge mai bine asa masina, daca cu filtru conic puteam sa zic ca sunt pacalit de sunet cel panel nu mai are asa sunet sportiv, deci chiar imi place cum merge asa
    Poze:

si o poza cu ea nervoasa

Lasă un comentariu:

• Sequent
    a răspuns
    La Andreea am vazut si eu pe un thread, eu mai am vre-o 10 zile

Lasă un comentariu:

• alin007
    a răspuns
    ooo iauzi La multi ani !!

Lasă un comentariu:

• Sequent
    a răspuns
    Mersi Andreea o sa mai urmeze modificari mai incolo sper cu tot cu bun gust
    Ps. am vazut ca a fost ziua ta :La multi ani cu intarziere, eu mai am putin (tot din octombrie sunt)

Lasă un comentariu:

• Teo Andreea
    a răspuns
    Frumoasa masina , micuta dar foarte bine pastrata cu modificari , imi place .

Lasă un comentariu:

• Sequent
    a răspuns
    S catalin mersi si inca nu este gata dar anul asta nu cred ca mai primeste multe vine iarna costuri mari la intretinere

Adina mersi , cam putine iepe dar merge si asa , referitor la dragon imi placea si mie dar dupa cum au zis si unii (si au dreptate) dragonul sta mai bine pe japoneze, o sa renunt si la o alta idee cu janta verde alien, vreau sa fac ceva unic ceva pentru o frantuzoaica focoasa

Lasă un comentariu:

Procesare...
X