Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Peugeot 405 SRI Tuning

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #31
    A inceput si operatiunea "change color".Nu am vrut sa o mai schimb in talon si avand galben pe talon am ales un galben lime.Cateva poze si vor mai urma knd o termin k nu am avut timp astazi sa o termin.le fac pe rand k stau prost cu timpu.....
    Fișiere atașate

    Comentariu


    • #32
      Azi am terminat in proportie de 80% masina la exterior.dupa cum spuneam yelow lime atat k in poze nu se vede.....se vede mai mult galben.am eliminat bandouri si antena si vor mai urma barile kre le voi face dupa paste k trebuiesc finisate si date cu filler.....asta pe partea de colantare k mai tre sa imi vina oglinzile si jantele de la vopsit
      Fișiere atașate

      Comentariu


      • #33
        Intrebam pt k ma bate gandul sa imi iau si eu jante pe 17"..inca ceva..probleme cu puntea spate ai avut??

        Arata bine masina..dar negrul ala mat dadea mult mai bine pe masina)ce fel de folie ai folosit?

        Comentariu


        • #34
          Oracal 651.....dadea bine negru dar vara iti blestemi zilele iar cu puntea spate nu am avut probleme.dc intrebi???

          Comentariu


          • #35
            Postat în original de plotter Vezi post
            A inceput si operatiunea "change color".Nu am vrut sa o mai schimb in talon si avand galben pe talon am ales un galben lime.Cateva poze si vor mai urma knd o termin k nu am avut timp astazi sa o termin.le fac pe rand k stau prost cu timpu.....
            Poti sa o pregatesti pentru taxi.

            Comentariu


            • #36
              imi mai trebuie sahuri si tarife.....da la anii ei nu ma mai primeste pe taxi

              Comentariu


              • #37
                Gata si cu jantele.....le-am spoit si pe astea cu blue ciel si perla violet.Sincer nu ma asteptam sa iasa si sa se vada asa bine .
                Fișiere atașate

                Comentariu


                • #38
                  Te intrebam de puntea spate pt k la modelele astea in timp se duc rulmentii aia de la brate si rotile au tendinta sa se departeze....mai bine zis se "cracaneaza" si se cam uzeaza cauciucurile pe interior.

                  Iar daca ai puntea dusa...si pui jante mai late..banuiesc k o sa frece in caroserie si asta nu e bine!

                  Comentariu


                  • #39
                    nu am avut si nici nu am probleme dar dak o sa am vreodata fii sigur k o so fac.......5-6 mil sau cat o costa e pistol cu apa la cat am bagat in ea si in plus tin la masina si nu voi renunta la ea si nici nu o las de izbeliste chiar dak o sa imi iau alta

                    Comentariu


                    • #40
                      e bine daca nu ai avut prbl..si costul pt reparatie punte e mult mai mare..cam 300 euro.

                      Comentariu


                      • #41
                        azi am modificat putin aspectul.am montat elemente cromate la geamuri,luneta si parbriz...efectul este pe masura(parca e alta masina):>:>si i`am schimbat toata evacuarea,care se termina cu o mica toba finala
                        o sa atasez si poze cu evacuarea
                        Fișiere atașate

                        Comentariu


                        • #42
                          vreau sa modific si suspensia(pozele cu rotile fata arata masina cum e in momentul acesta).O sa mai revin si cu alte poze knd o sa incep lucrarea..sper sa reusesc saptamana asta

                          Comentariu


                          • #43
                            Gata si cu oglinzile,au venit ieri (FK hyper style).le-am imbracat in carbon si le-am si montat.am avut ceva de munca ieri p la masina mai ales k am dat si bordu jos k sa ai schimb ceasurile si k sa dai ceasurile alea jos tre sa desfaci o multime de chestii de la volan........
                            Fișiere atașate

                            Comentariu


                            • #44
                              Vand bara fata model MI16.....400 de ron discutabil

                              Comentariu


                              • #45
                                Ce nu faci un anunt de vanzare la bursa?

                                Comentariu

                                Procesare...
                                X