Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Bmw M3 Frozen Black Edition

Adună
Acest topic este închis
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Bmw masina buna...arata bine...gusturile nu se discuta...e plina Romania de bmw..dar sa te duci la albanezi...80% din masini sunt Mercedes benz din 19'Toamna..anii '80..si nu mai spune nimeni nimic...era mai bine cand erau pline soselele de 1300 1310 si din ani in pasti cate o Nova? fiecare face ce vrea cu banii lui...sa ila vad eu pe ala care poate alege intre o dacie logan din 2004 sau un bmw seria 3 din '97 ce alege...chiar sunt curios...loganu? da ..cu siguranta...poate bunicamiu(80 ani) masina mai noua bla bla bla...dacia tot dacie ramane(macar inainte era tabla nu plastic)..cu tot respectul celor care au Dacie...(si eu am avut) ..o seara buna

Comentariu

Postat în original de onal Vezi post
      cand am spus de bmw 2000e de la bulgari m-am referit k e plina lumea de bmw ..eu`s genu care as vrea o masina care sa atraga priviri si sa nu aiba toata lumea..sa fie unica daca se poate(eu am logan nimik de zis k e plin si de logan dar asta imi permit acum) (am 18 ani inca la liceu)
      Buna argumentarea, vrei o masina care sa atraga priviri si sa nu aiba toata lumea, dar tu ai logan. Hai sa facem o paralela intre orice BMW si un Logan,la ce capitol vrei tu, dotari, fiabilitate, pret, costuri de intretinere, etc etc, vrei? Sau facem paralela intre ursu meu din `86 si Loganul tau din 2006 sa vedem care are mai multe optiuni si care atrage mai rau privirile.
      Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid sideways in a cloud of smoke, thoroughly used up, totally worn out, and loudly screaming "WoooHoooo! What a Ride!
      BMW E30 - 2.5 24V - The SLUt
      BMW E36 Coupe - 1.8

OPEL Calibra 2.0 16V SFI
      Opel Astra GSI
      Alfa Romeo 156
      BMW E34 Touring
      NOW: BMW E39

Comentariu

Onal, incheiem aici, ca e deja offtopic si se ajung iar la rautati..ramaneti strict la subiect..nu e comparatie intre bmw si logan sau orice altceva...Va multumesc.
        sigpic

Comentariu

Atat Geo ....
          Gata Craiova , hai sa fim cuminti .
          Vorba lui Geo , este prea mult si in afara subiectului.
          Respect pentru fiecare marca si model , fiecare are si plusuri si minusuri si fiecare este facuta pentru a fii utila in felul ei.

Comentariu

Procesare...
          X