Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Bmw M3 Frozen Black Edition

Adună
Acest topic este închis
X
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Bmw M3 Frozen Black Edition

    Bmw M3 Frozen Black Edition
    Numai pentru SUA,20 de exemplare la 79.650 euro!




    Versiunea BMW M3 Frozen Black Edition este o serie ultra-limitata de 20 de bucati, specifica pentru piata USA la 79.650 dollari.Seria se distinge prin aspectul particular "truce":vopseaua neagra opaca(mata),grila neagra si jantele de 19".Nu schimba motorul,acelas popular V8 de 4 litri capabil de 429 cai putere, care funcționează cu cutia de viteze DCT, cu ambreiaj dublu,profita de "pack" Competition si de o suspensie coborata.In interior, in plus fata de personalizarile din lista Individual,se gasesc panouri din fibra de carbon si pielea Novillo cu cusaturi rosii.
    sursa:auto.it

    Galerie Foto

    Alfista fino alla morte! Il cuore ha sempre ragione!

    sigpic

  • #2
    Uite , na ce sa mai spui la o asemenea racheta!!!!
    Ce iti mai doresti daca conduci asemenea masina??

    Comentariu


    • #3
      Aici deja spui "LOVE" nu "LIKE"
      Foarte tare si agresiva.. chiar ca nu mai poti sa-ti doresti nimic altceva.
      PIETON CU PERMIS.

      BMW E34 -2.5tds M51D25OL- w/ 17' M5 wheels (SOLD)

      Comentariu


      • #4
        da nu-ti mai doresti nimic ..numai ca sunt inca 19 ca a ta,daca ai una din ele....de ce sa nu ai una facuta asa cum iti place si sa fie unica

        Comentariu


        • #5
          E racheta la 450 de cai si 4 litri? Pai atunci v12 de 6 litri si 700 de cai ce mai e? E motor puternic, da nu e ca si cum ar spulbera tot de pe sosea...plus ca mi se pare foarte kitch, in pur stil clasic american...jante mari cu negru mat la un pret urias....aleg oricand m3 clasic.
          oricand o alfa o bate la design, oricand un lambo o bate la putere..e clar genu de masina pentru fanii/impatimiti de bmw care numai asta isi doresc
          sigpic

          Comentariu


          • #6
            Geo - uitate si tu ce figura de felina...
            Uitate si tu cum priveste spre tine si spune vino si asculta copilasii cum urla .....
            Hai Geo sa recunoastem ca este sexy rau .

            Comentariu


            • #7
              @Geo: da, e racheta. Pentru noi, e racheta. Sa fim seriosi, suntem in romania si majoritatea masinilor de pe strazi nici 110 cai n`au.
              N`are rost sa comparam cu lambo v12 de 700 cai, pentru ca ala e hypercar, n`are nici o legatura cu m3.
              Kitsch inseamna de prost gust... deci daca si asta e de prost gust..

              @onal: M3-ul din acest topic se va face in 20 de exemplare, pentru SUA. SUA are peste 300 de milioane de locuitori. Eu cred ca e "destul" de exclusivist.
              PIETON CU PERMIS.

              BMW E34 -2.5tds M51D25OL- w/ 17' M5 wheels (SOLD)

              Comentariu


              • #8
                daca as dispune de 79,650 dolari clar as alege altceva si asta nu pentru k nu imi place BMW..dar acum cine are 2000e da o fuga la bulgari si isi `trage` PISICUTA .....si oricum de bmw seria3 e plin pestetot si nu multi vad diferenta inte serie si M cand vad...probabil doar cei pasionati ...

                Comentariu


                • #9
                  Nu ma atrage..ce conteaza ce strazi avem noi, e doar pentru america, sa comparam cu ce au ie acolo..aia cu bulgarii e alta discutie, nu compara toate obositele cu 'engineering at its best", ca totusi are pedigree masina, nu vezi multe M3 reale la noi...da mi se pare kitch..jante mari, culoarea care vine oricarui om in minte cand vrea sa fie diferit cica ...da in banal la exterior..inchei aici, ca nu sunt nici pro nici contra, pentru ca nu e pentru europa, nu e pentru romania, nu e nici macar pentru mine accesibila si chiar daca era, merg oricand pe japoneze
                  sigpic

                  Comentariu


                  • #10
                    @onal: O masina de genul asta e pentru pasionati, nu pentru cei care nu pot face diferenta dintre un seria 3 si un m3. Si mai ales, nu pentru cei care isi cumpara o masina doar ca sa il laude altii. Ce legatura are pisica de bulgaria cu un M veritabil, nu stiu.
                    @Geo: am inteles, gusturile difera oricum, dar jantele sunt pe 19, nu's foarte mari. Cat despre japoneze, buna alegere, probabil un GT-R in banii aia
                    PIETON CU PERMIS.

                    BMW E34 -2.5tds M51D25OL- w/ 17' M5 wheels (SOLD)

                    Comentariu


                    • #11
                      Arata chiar bine masina.
                      I don`t drive fast, I just fly low!
                      DDK Photography
                      sigpic

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de onal Vezi post
                        daca as dispune de 79,650 dolari clar as alege altceva si asta nu pentru k nu imi place BMW..dar acum cine are 2000e da o fuga la bulgari si isi `trage` PISICUTA .....si oricum de bmw seria3 e plin pestetot si nu multi vad diferenta inte serie si M cand vad...probabil doar cei pasionati ...
                        Uite hai sa iti spun un lucru mare care l-am facut si sunt mandru de el.
                        M-am dus la banca ( primul lucru din viata mea) am facut un imprumut de 2000 euro pe 4 ani si am stat si m-am gandit.
                        Oare ce masina sa imi cumpar eu in banii astia?
                        Am avut de la Dacia Papuc la Renault , Ford , Daewoo , am condus si Opel etc multe altele .
                        Si totusi cu 2000 euro ce sa imi cumpar?
                        Am optat totusi pe un Bmw , de ce?
                        Uite sa dau si raspunsul: inainte am avut un seria 3 , din 93 si l-am dat pe un Renault Megane motorina de 1,9 atmosferic , sincer tinea cu casa la consum dar doar atat.
                        Am plecat frumos la drum si am luat din Germania e39 care il am si acum si il voi avea si 4 ani de aici inainte , apoi urc iar la volan si plec in cautarea unui e60 , de ce?
                        Simplu: Fiabilitate , confort , siguranta dar toate se platesc la pompa .
                        Va multumesc si sper ca nu deranjez cu aceasta poveste .

                        Comentariu


                        • #13
                          Eu unul daca as dispune de fonduri serioase,as fi fost de mult unul dintre prea fericiti posesori al unuia dintre cele 20 de exemplare...cred ca va dati seama ca sunt deja vandute,la fel precum ca o asemenea minunata bijuterie inginereasca, nu o cumpara ori si cine.Acele exemplare sunt construite si se adreseaza doar anumitor persoane,asa numiti colectionari,pentru care conteaza in primul rand placerea de a conduce si in al doi-lea rand,de a fi posesorul unei masini de exceptie,exemplar ce face parte dintr-o serie ultra-limitata...
                          PS:Imaginati-va cum va arata acea masina pe strazile din New York sau Los Angeles
                          Alfista fino alla morte! Il cuore ha sempre ragione!

                          sigpic

                          Comentariu


                          • #14
                            Sincer nici mie nu-mi place, dar nu inteleg...de ce atata "ura" ? De ce ajungeti sa va certati pe niste chestii banale pana la urma...si am mai citit un post putin mai sus ca toti care au 2000 de euro se duc in BG sa-si cumpere"pisicute", te faci cumva de ras daca iti cumperi o pisica sau mai stiu eu ce model de BMW(sau orice alt brand) cu nr de BG? Si cine se face de ras, noi astia de avem cazane de 2000 de euro si le putem intretine, iar daca ne pica ceva, le "carpim" repede, sau voi aia care aveti masini de peste 20`000 de euro si cand cad stati si va uitati la ele? Sper ca nu am suparat pe nimeni cu postul acesta.
                            Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid sideways in a cloud of smoke, thoroughly used up, totally worn out, and loudly screaming "WoooHoooo! What a Ride!
                            __________________
                            Gone:
                            BMW E34 - 2.0 24V
                            BMW E36 - 1.8
                            BMW E30 - 2.5 24V - The SLUt
                            BMW E36 Coupe - 1.8

                            OPEL Calibra 2.0 16V SFI
                            Opel Astra GSI
                            Alfa Romeo 156
                            BMW E34 Touring
                            NOW: BMW E39

                            Comentariu


                            • #15
                              cand am spus de bmw 2000e de la bulgari m-am referit k e plina lumea de bmw ..eu`s genu care as vrea o masina care sa atraga priviri si sa nu aiba toata lumea..sa fie unica daca se poate(eu am logan nimik de zis k e plin si de logan dar asta imi permit acum) (am 18 ani inca la liceu)

                              Comentariu

                              Procesare...
                              X