Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

E36 325i coupe

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #16
    Ai xenon pe faza scurta?

    Comentariu


    • #17
      Postat în original de PWR Vezi post
      Ai xenon pe faza scurta?
      As vrea eu.. Faruri clasice. Old school!

      Am facut is proiectoarele:


      Comentariu


      • #18
        Si am shimbat si interiorul.





        Comentariu


        • #19
          Frumosss!!
          I don`t drive fast, I just fly low!
          DDK Photography
          sigpic

          Comentariu


          • #20
            Cit a costat interiorul?
            O schimba foarte mult si este super de ingrijit ( fara pete , fara rupturi).
            In scaune ai incalzire ?
            P.S: Sa le stapanesti sanatos si sa te bucuri de ele la maxim.

            Comentariu


            • #21
              80 de lire, a fost un chilipir, inca ma mir cum am pus mana pe el! Nu are incalzire din pacate, dar poate o sa ii pun la un moment dat. Multumesc pt aprecieri!

              Comentariu


              • #22
                Frumos interiorul, imi place ca e ingrijit, si bordul,felicitari.

                Comentariu


                • #23
                  Sughiti dess ? e cam invidioasa lumea si eu putin )

                  So STAPANESTI sanatos , toarce frumos.

                  Comentariu


                  • #24
                    Multumesc la toata lumea! Nu cred ca e nimeni invidios, sincer sa fiu, doar oameni care apreciaza munca altora. Daca erau invidiosi, nu cred ca mai postau.

                    Comentariu


                    • #25
                      Si un mic update, ca nu am mai scris de ceva vreme pe aici.. Am dat jos suspensia OEM si am pus arcuri, telescoape si top mounts de M3. De asemenea, am luat bieletele antiruliu de M3 si le-am prins de telescoape. Alta treaba, dpdv al handling-ului. Si ca aspect. F multumit, mult mai multumit decat de mizeriile alea de coilovers. Si cateva poze cu rezultatul final:









                      Acum, daca as avea si niste roti mai de Doamne-ajuta..

                      Comentariu


                      • #26
                        Bine ai revenit!!!
                        Eeeee alta viata , o schimbare foarte mare din punct de vedere al suspensiei si stabilitatii.
                        Eram sigur ca am sa vad schimbari in mult mai bine.
                        Cand ajungi acasa , programam o sedinta foto cu sora ei mai mare dar clasica.
                        Referitor la jante , cred ca vei pastra si aici linia speciala de pana acum.
                        Gasesti tu ceva frumos acolo si vii acasa cu masina schimbata total.
                        P.S: Incalzirea in scaune se preconizeaza pe viitor?

                        Comentariu


                        • #27
                          Foarte frumos BMW si ceva dragut la drag sa il stapanesti sanatos si la cat mai multe primul la finish
                          Fiat passion
                          Fiat Punto Mk*2

                          Comentariu


                          • #28
                            Hehe, multumesc! As vrea mai multe, atat la interior cat si la exterior, ca intotdeauna, planurile nu lipsesc. Banii lipsesc. Deocamdata am reusit sa imi pun OBC-ul la interior si luna asta sper sa tapitez plafonul si stalpii cu piele intoarsa. Mai departe, depinde de bani.

                            Comentariu


                            • #29
                              Cu rabdare le rezolvi pe toate toate la timpul lor nu toti stam foarte bine cu banii deci rabdare multa...
                              Fiat passion
                              Fiat Punto Mk*2

                              Comentariu


                              • #30
                                Si un mic update, am reusit pana la urma sa-mi iau niste jante frumoase, la care ma uitam de mult timp. Inca nu le-am pus pe masina, astept sa-mi vina si gumele si cred ca pe marti sau miercuri dau cu ele pe masina.





                                P.S. Sunt replici BBS RS-GT, ca sa precizez. Originalele costa in jur de £3000, deci nici o sansa la ele (pt mine).

                                Comentariu

                                Procesare...
                                X