Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

E36 325i coupe

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• adrian17071979
    a răspuns
    Se poate inchide subiectul ?

Lasă un comentariu:

• mistreku
    a răspuns
    Multumesc baieti, apreciez! Totusi, nu e chiar asa intretinuta cum pare in poze. Nu e nici cotet, dar mai are defecte gen un cheder jigarit, o tripla in care candva a curs apa si acum se vede mai inchisa decat cealalta si alte maruntisuri d-astea. Dar usor, usor, se fac toate.

Lasă un comentariu:

• adrian17071979
    a răspuns
    Mistreku intodeauna a optat pe original si mai putin tuning agresiv .
    Eu am vazut aceasta masina in realitate si pot spune ca ai dreptate .
    Mi s-a pus pata pe ea de ceva ani buni ( de cand a fost prezenta la Bucovat , mistreku stie ).
    Tot acest model m-a inspirat la primul Bmw care l-am achizitionat ( e36 berlina ) .

Lasă un comentariu:

• z20let
    a răspuns
    o masina cu foarte mult gust si foarte intretinuta,sper sa nu ma critice nimeni(poate am imbatranit eu ..),dar nu mai apreciez tuningul la o masina,prefer sa am o masina frumoasa de fabrica si sa o intretin(parerea mea)...sa ai parte de ea.

Lasă un comentariu:

• mistreku
    a răspuns
    Si o poza mai buna dpdv al calitatii. Ma seaca faptul ca nu gasesc logo-urile potrivite pt ele.

Lasă un comentariu:

• CYA ALEX
    a răspuns
    Foarte frumoase jantele

Lasă un comentariu:

• mistreku
    a răspuns
    Mersi frumos! Rotile vechi nu stiu daca am unde sa le depozitez aici, inca nu snt sigur. As vrea sa le pastrez ca roti de iarna, asta ar fi planul, dar acum sa vad daca le gasesc loc prin casa.

Lasă un comentariu:

• adrian17071979
    a răspuns
    Ce este frumos ii place si lui D-zeu.
    Dar cu celelalte jante ce faci?
    Le montezi iarna impreuna cu incaltarile potrivite anotimpului?

Lasă un comentariu:

• mistreku
    a răspuns
    Am reusit sa pun si rotile, insa nu am reusit sa-mi iau badge-urile pt ele. Sper sa ajunga maine, poimaine. Intre timp, 3 poze (nu chiar grozave ca si calitate) dar subiectul e important.

Lasă un comentariu:

• mistreku
    a răspuns
    Si un mic update, am reusit pana la urma sa-mi iau niste jante frumoase, la care ma uitam de mult timp. Inca nu le-am pus pe masina, astept sa-mi vina si gumele si cred ca pe marti sau miercuri dau cu ele pe masina.

P.S. Sunt replici BBS RS-GT, ca sa precizez. Originalele costa in jur de £3000, deci nici o sansa la ele (pt mine).

Lasă un comentariu:

• Dj_kyd
    a răspuns
    Cu rabdare le rezolvi pe toate toate la timpul lor nu toti stam foarte bine cu banii deci rabdare multa...

Lasă un comentariu:

• mistreku
    a răspuns
    Hehe, multumesc! As vrea mai multe, atat la interior cat si la exterior, ca intotdeauna, planurile nu lipsesc. Banii lipsesc. Deocamdata am reusit sa imi pun OBC-ul la interior si luna asta sper sa tapitez plafonul si stalpii cu piele intoarsa. Mai departe, depinde de bani.

Lasă un comentariu:

• Dj_kyd
    a răspuns
    Foarte frumos BMW si ceva dragut la drag sa il stapanesti sanatos si la cat mai multe primul la finish

Lasă un comentariu:

• adrian17071979
    a răspuns
    Bine ai revenit!!!
    Eeeee alta viata , o schimbare foarte mare din punct de vedere al suspensiei si stabilitatii.
    Eram sigur ca am sa vad schimbari in mult mai bine.
    Cand ajungi acasa , programam o sedinta foto cu sora ei mai mare dar clasica.
    Referitor la jante , cred ca vei pastra si aici linia speciala de pana acum.
    Gasesti tu ceva frumos acolo si vii acasa cu masina schimbata total.
    P.S: Incalzirea in scaune se preconizeaza pe viitor?

Lasă un comentariu:

• mistreku
    a răspuns
    Si un mic update, ca nu am mai scris de ceva vreme pe aici.. Am dat jos suspensia OEM si am pus arcuri, telescoape si top mounts de M3. De asemenea, am luat bieletele antiruliu de M3 si le-am prins de telescoape. Alta treaba, dpdv al handling-ului. Si ca aspect. F multumit, mult mai multumit decat de mizeriile alea de coilovers. Si cateva poze cu rezultatul final:

Acum, daca as avea si niste roti mai de Doamne-ajuta..

Lasă un comentariu:

Procesare...
X