Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

E39- 520i tuning by GPL

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #46
    Frumoasa rau , Riddler o intretine si are grija de ea.
    @Riddler- ceva timp in urma am vazut masina fara bara din fata , ce s-a intamplat ?

    Comentariu


    • #47
      adi, un audi s-a intamplat acum sunt in cautare din nou de bara, de data asta una normala de facelift, am gasit-o lovita in parcare de 3 ori pana acum, prima data bara sparta pe stanga, a doua oara zgariata si crapata pe dreapta si a treia oara capota+narile+numarul indoite

      Comentariu


      • #48
        Pfffffff , am vazut si eu bara sparta cand ai trecut pe langa mine , mai demult ce este drept.
        Imi pare rau sa tot aud astfel de probleme .
        Ai cumparat bara sau ai pus alta stock?
        P.S: Daca te pot ajuta cu ceva te rog sa imi lasi pm aici , eu nu mai am numarul de telefon pe cosmote.

        Comentariu


        • #49
          Stai calm ca ma descurc, momentan nu imi mai arde de ea pt ca gasesc o noua zgarietura saptamanal ai nrr meu pe pm.

          Comentariu


          • #50
            Idem. Mi s`a cam luat si mie de ceva timp sa mai bag bani in ea. Saptamana trecuta am gasit jumate de masina zgariata in parcare.. De la jumatate pana la bara din spate.. Oricum vreau sa`mi iau alta masina, sa vedem daca si reusesc ceva in sensul asta...

            Comentariu


            • #51
              @ Riddler & eddyboy - Voi trebuie sa mai treceti si pe la biserica.
              O aghiasma pe masina nu face rau niciodata .
              Riddler la doua strazi de tine se afla o biserica si la doua case de biserica stau eu , te astept cu un telefon sa pun o vorba buna pentru tine .
              On: Ce ai facut cu bara fata?
              Ai rezolvat?

              Comentariu


              • #52
                am vazut un set de jante de vanzare le mai ai ? si un pm cu pretzul .
                ms !
                BMW E46 318i

                Comentariu


                • #53
                  Prezinta ma si noua masina :>.
                  Poate reusesti s-o vinzi pe aici.
                  I don`t drive fast, I just fly low!
                  DDK Photography
                  sigpic

                  Comentariu


                  • #54
                    @Riddler- Ai vandut masina?
                    Am vazut-o prin oras , mare schimbare...........

                    Comentariu


                    • #55
                      am vandut-o acum o luna aproape, atunci cand ai vazut-o tu o gasisem cu bara pe jos prin parcare. e la stefi masina acum

                      Comentariu


                      • #56
                        Ai vandut frumusete de BMW, urmatoarea achizitie ce o sa fie?

                        Comentariu


                        • #57
                          nu stiu sincer, momentan am un e38 care e si el de vanzare, e prea mult pentru ce am eu nevoie, sper ca urmatoarea masina sa aibe plafonul escamotabil

                          Comentariu


                          • #58
                            In loc sa cresti de la e39 la e60 , tu descresti ?
                            P.S. : Te sun in wekeend , sa vad si eu masina .

                            Comentariu


                            • #59
                              frumusica masina,mai ai de lucru dar esti pe drumul cel bun
                              arata bine lasata tancul....frumos interior,jante dragute....mai putin cu gpl-ul nu sunt deacord dar na...

                              spor la treaba

                              Comentariu

                              Procesare...
                              X