Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

E39- 520i tuning by GPL

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #16
    Alea erau jante originale?? :O:O
    I don`t drive fast, I just fly low!
    DDK Photography
    sigpic

    Comentariu


    • #17
      Postat în original de DJ35DDK Vezi post
      Alea erau jante originale?? :O:O
      corectie, replici m5 e60

      Comentariu


      • #18
        Replici sau nu , ii statea bine si cu ele si ii sta bine si cu acestea .
        Poze cu interiorul?
        Hai sa vedem si noi pielea crem.

        Comentariu


        • #19
          Salut

          foarte bine arata masina,sa o stapanesti sanatos si sa te bucuride ea!
          Zambetul este ca stergatorul de parbriz:nu opreste ploaia dar iti permite sa iti vezi de drum....

          Comentariu


          • #20
            multumesc la fel
            adi doar pe asta o am din pacate cu interiorul. si o poza cu noile achizitii care din motive financiare ies la vanzare
            Fișiere atașate

            Comentariu


            • #21
              Pfffffff iar vinzi jantele?
              Te asteptam azi sa facem poze la interior.

              Comentariu


              • #22
                Postat în original de Riddler Vezi post
                3800 de lei
                Tot respectu, as avea si eu cateva intrebari daca ai putea sa ma ajuti.
                Cu tot cu manopera, sau doar instalatia a costat 3800?
                Sunt foarte interesat, doresc sa acizitionez un e39 520i din 1999, vreu si eu GPL neaparat.
                Cat e impozitu la ea, asigurarea, o revizie completa ma refer la filtre, lichide si placute,
                Habar nu am sami fac o socoteala anticipata ca bugetul e cam strans dar sper sa ma incadrez totusi, pe langa pretu masinii raman cu max 1500 eu, din suma asta trebe sa ma gospodaresc. mersi anticipat pentru ajutor.

                Comentariu


                • #23
                  3800 cu tot cu manopera si mai dai cam 100 de lei la RAR sa ti-o treaca in carte. impozitul a fost 220 de lei cu tot cu taxa de parcare, asigurare 400, filtrul de ulei 25, cel de aer 30, uleiul cam 200 de lei ( 6 litri 300 intra in motor ), placutele inca 200 si celelalte lichide, lichid de servo 50 de lei, uleiul din cutie 100 ( daca ai manuala, la automata e de 10 ori atat plus manopera care e si aia scumpa), cel din diferential o sa il cumpar zilele astea si o sa iti spun.
                  Eu cred ca te incadrezi daca iti alegi masina bine, asa ca iti urez multa bafta si sa ne anunti si pe noi cu un topic cand o cumperi


                  si pentru ca atunci cand te mananca trebuie sa te scarpini pun cateva poze mai recente. mai este putin de lucru la faruri si sa cumpar un bandou si proiectoare pentru bara
                  Fișiere atașate

                  Comentariu


                  • #24
                    Tu ce faci? Iei jante si apoi le vinzi?
                    Kitul imi place :X:X.
                    I don`t drive fast, I just fly low!
                    DDK Photography
                    sigpic

                    Comentariu


                    • #25
                      Postat în original de DJ35DDK Vezi post
                      Tu ce faci? Iei jante si apoi le vinzi?
                      Kitul imi place :X:X.
                      it's called business

                      Comentariu


                      • #26
                        Mersi mult pentru ajutorul acordat, nici ca se putea mai bine. mersi mult deci undeva pe la 1300 eu am nevoie sa fiu in regula. totusi as mai avea o intrebare, unde ai mondtat tu GPL si eventual cat timp dureaza sa o monteze complet.
                        masina ta e frumoasa, cat tea costat interiorul bej? sunt inebunit dupa negru cu bej "top of the line"

                        Comentariu


                        • #27
                          Superrba masina , nu am ce sa zic fara cuvinte , sa o pastrati sanatoasa.

                          Comentariu


                          • #28
                            @teo andreea : multumesc foarte mult!
                            @ laszlo kovacs: instalatia a fost montata in craiova la un atelier specializat, a durat 3-4 ore montajul si inca vreo 30 de minute sa o regleze pe calculator. interiorul pe mine m-a ajuns 200 de euro dar am avut noroc chior prin dezmembrari pretul e mai mult decat dublu. ma bucur ca am putut fi de ajutor, daca mai ai intrebari nu te sfii sa apelezi

                            Comentariu


                            • #29
                              finally
                              Fișiere atașate

                              Comentariu


                              • #30
                                Vorba unui prieten :
                                Bumti bumti , uite o balena aprope de pamant !!!!!!!!!!!!
                                Pfffffffff ce prezenta scinica pe strada ..........
                                Hai ca se vad schimbarile , parerea mea o stii .
                                Am vazut ieri si in realitate cum sta treaba cu garda la sol micsorata si inca ceva , vreau sa vad bara spate schimbata cit si o polisare totala .
                                Apoi ne gandim amandoi care ar fii cel mai apropiat salon auto .

                                Comentariu

                                Procesare...
                                X