Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Sigla Petrolhead

Adună
Acest topic este închis
X
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #16
    Mah , ce sa zic , imi fac mea culpa , si va zic ca nu am nici macar o idee, ca o spuneam eu. Asa ca m-am rezumat la criticat ceva existent. Sory geo, stiu ca trenspiri facand chesti cu gust, dar na... nu ma pot abtine.
    sigpic

    Comentariu


    • #17
      DA DA! DAA!! Geo este Catalin Botezatu al nostru, vrei chiloti tuning, vi la geo ... d-aia l-am numit responsabil cu sigla, pentru simtul estetic iesit din comun pe care il poseda.
      sigpic

      Comentariu


      • #18
        Si eu care credeam ca le are cu computerul , stie pe ce taste sa apese.P
        Nu mah pe bune , chiar nu am nici o idee . Dupa mine as lasa doar scrisul , scris frumos si colorat , si atat. Hai cel mult si pompa aia, dar fara omulet.
        sigpic

        Comentariu


        • #19
          Dupa tine, daca nu are fluturasi, si carma, e nasol. )
          Ultima editare de DeLuXe; 01.Feb.2011, 19:43.
          sigpic

          Comentariu


          • #20
            Tre sa fie si ceva cu care sa ne identificam, un semn ceva..doar forma textului nu cred ca se retine...
            sigpic

            Comentariu


            • #21
              Macar nu vreau delfini, si alte scoici, nu? Si cam ce anume ne-ar reprezenta pe noi? Macar schimbi omuletul ala cu o ****re mai sexi asa.
              sigpic

              Comentariu


              • #22
                Da, cu stelute si floricele, sa-l reprezinte pe florin. Si un sistem pompa duza. d

                Sa vezi ce sigla pregatesc cu geo ... sa va cada bretelele de la chiloti tanga.
                Ultima editare de DeLuXe; 01.Feb.2011, 19:59.
                sigpic

                Comentariu


                • #23
                  Florine tie iti punem in loc de pompa un tractor si un camp cu o taranca cu sapa...bio-diesel tati
                  sigpic

                  Comentariu


                  • #24
                    =)) Maxim! Sa mori tu ca asa ii facem!
                    sigpic

                    Comentariu


                    • #25
                      Daca tarancuta aia e volumptoasa si sapa bine, nu ma supar. macar eu cu un hectar de rapita merg un an, tu ce puii mei cultivi ca sa arzi in motor.P
                      sigpic

                      Comentariu


                      • #26
                        Cultivam injectati ca voi cu deceii, sa nu ne mai mancati benzina sa nu ne mai ocupati soselele, sa stati la service cu pompele-n sus
                        Ultima editare de DeLuXe; 01.Feb.2011, 20:13.
                        sigpic

                        Comentariu


                        • #27
                          Da omuletul ala de ce are fata ca din Alien?
                          Ultima editare de DeLuXe; 01.Feb.2011, 22:35. Motiv: Scrie bre cu litera mare

                          Comentariu


                          • #28
                            Asa l-a facut geo, a zis sa fie mai suparat, ca motorul lui cand ajunge la 3000 ture Mrrrr ...

                            Iasa acum sigla asta noua, e in productie.
                            sigpic

                            Comentariu


                            • #29
                              Dupa lungi modificari si ras-modificari si bazata vag pe ideea lui florin, am ajuns la urmatorul model Se aproba sau nu?
                              Ultima editare de Geo; 01.Feb.2011, 23:09.
                              sigpic

                              Comentariu


                              • #30
                                Fiecare element e custom, nu l mai gasiti nicaieri..daca nu va convine spune-ti...ne omoara piedestalu pompei..e prea banal...
                                sigpic

                                Comentariu

                                Procesare...
                                X