Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Sigla Petrolhead

Adună
Acest topic este închis
X
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #46
    Cicule ideea ta nu e rea , da gaseste mi schita (silueta)..pentru ca daca m-apuc sa vectorizez eu o masina, imi ia o zi intreaga si e foarte complex de facut schita aia de care zici tu
    sigpic

    Comentariu


    • #47
      Eu propun urmatoarele siluete: jaguar mk2, miura, db7, stratos, bugatti type 57, citroen ds, alfa romeo 8c

      Mai stiam 2 masini superbe, dar nu mai tin minte, talbot, talgot ceva de genu era.

      PS. Daca vad masini americane, sterg postul.
      PS2. Daca nu va place cel putin una din ele, va rog directia oftalomologie-neurologie.
      sigpic

      Comentariu


      • #48
        Intelege ca nu exista siluete pentru modelele astea, cel putin ce vrem noi si sa vectorizezi o masina ia foarte mult..eu asta ziceam...si eu nu le fac ca mi ia ore intregi si risc sa nu placa iar...asa ca daca cineva gaseste ceva silueta simplista la modelele alea, foarte bine, go go go
        sigpic

        Comentariu


        • #49
          Da asta cu gagica , ce are mah ? E chiar funny . Parerea mea .
          sigpic

          Comentariu


          • #50
            Pai deja doi s au exprimat cat de cat impotriva ei si am zis ca sa fim toti de acord asa ca a picat...
            sigpic

            Comentariu


            • #51
              Hmmm, mah eu o vreau , ca-mi e tare draga. Sa mi-o dai si mie , ok?
              sigpic

              Comentariu


              • #52
                Si eu vreau o gagica, dar putin finisat piedestalul ala, dar stickerul il vreau pompa cu gagica separat, scrisul separat, sa mi le suprapun eu cum vreau.
                sigpic

                Comentariu


                • #53
                  Asta cu stickere separate sa fie marea problema..mai lucrez la o idee noua mai simpluta, sa vedem ce iese
                  sigpic

                  Comentariu


                  • #54
                    Nu mai zice nimeni nimic de sigla? pana duminica seara mai ramane deschis daca nu e interesant, dupa care alegem by default aia din semnatura, putin mai cizelata...
                    sigpic

                    Comentariu


                    • #55
                      Am avut putin timp si am facut astea, poate va plac...

                      sigpic

                      Comentariu


                      • #56
                        Amandoua sunt misto , totusi ma atrage ceva mai mult aia cu eleronul ala sculat .
                        Punem pe asta cu silueta masini pe parbriz, si aia cu fetita pe luneta ... aaaaaa , ce ziceti?
                        sigpic

                        Comentariu


                        • #57
                          Nu, am zis clar ca fontu ramane acelasi...Magneto...mie nu mi plac, asta cu silueta aduce prea mult cu o sigla de la alt club, stiti voi care, plus ca nu prea suntem club de racing...
                          sigpic

                          Comentariu


                          • #58
                            Gata am rectificat...
                            sigpic

                            Comentariu


                            • #59
                              Da imi place . O accept si pe tipa aia ).
                              https://www.facebook.com/www.crisgarage.ro

                              Comentariu


                              • #60
                                Not feelin' it a doua ar mai merge, da nu mi place silueta masinii, prea de wrc asa
                                aaa..si culorile o s fie ramana tot alb+rosu, in nici un caz negru...
                                sigpic

                                Comentariu

                                Procesare...
                                X