Rezultate 1 la 7 din 7

Propunere sectiuni noi forum

Aceasta este o discutie despre Propunere sectiuni noi forum in cadrul Site & Forum Feedback forum, parte din categoria Feedback; Daca aveti idee de noi sectiuni in forum sau ati vazut pe alte forumuri sectiuni noi sau anumite subiecte care ...

PWR
    PWR este deconectat
    Power by Diesel Array
    Data înscrierii
    27.05.2009
    Locație
    Constanta
    Postări
    3.269

Implicit Propunere sectiuni noi forum

Daca aveti idee de noi sectiuni in forum sau ati vazut pe alte forumuri sectiuni noi sau anumite subiecte care se pot incadra doar intr-o noua sectiune care nu exista puteti spune aici si facem.

Peugeot Driver Array
    Data înscrierii
    13.03.2011
    Locație
    Ploiesti via Baicoi
    Vârstă
    28
    Postări
    476

Implicit

Am vazut ca in ultima vreme este la moda in "comunitatile rivale" un concurs, sa zicem, gen "Masina lunii" ( si aici ma refer exclusiv la membrii forumului ). 2 saptamani de inscriere, 1 poza cu masina postata dupa care 2 saptamani se face poll si se voteaza! Ca premiu sa fie postarea masinii pe prima pagina a forumului sau ceva de genu asta ...
    Credeti ca ar avea succes si aici !?
    In progress 1st 206+

PWR
    PWR este deconectat
    Power by Diesel Array
    Data înscrierii
    27.05.2009
    Locație
    Constanta
    Postări
    3.269

Implicit

Ar avea succes daca am fi mai multi useri activi.

Peugeot Driver Array
    Data înscrierii
    13.03.2011
    Locație
    Ploiesti via Baicoi
    Vârstă
    28
    Postări
    476

Implicit

Am propus chestia asta din dorinta de a atrage publicul si de a-i face pe membrii actuali sa fie mai activi. Propunandu-si masina si organizand un poll poate asa va fii mai mult miscare pe aici ...

L.E : De un mic chat ce ziceti !? Se poate introduce undeva la marginea paginii principale ?
    In progress 1st 206+

PWR
    PWR este deconectat
    Power by Diesel Array
    Data înscrierii
    27.05.2009
    Locație
    Constanta
    Postări
    3.269

Implicit

Legat de chat, nu stiu ce sa zic, o sa creasca resursele care le folosim la server si o sa fim nevoiti sa schimbam pachetul de gazduire.
    Poate pe viitor in urmatorii ani cand o sa avem un buget mai mare pentru investitii, deocamdata e criza iar forumul nu genereaza aproape niciun venit.

Peugeot Driver Array
    Data înscrierii
    13.03.2011
    Locație
    Ploiesti via Baicoi
    Vârstă
    28
    Postări
    476

Implicit

"Forumul nu genereaza aproape nici un venit" si nici nu va genera vreodata in ritmul asta. Ar trebui sa reganditi modul de administrare al forumului, promovarea firmelor care vor sa-si vanda produsele aici si sa numai vorbim de o promovare serioasa a comunitatii pe care am adus-o in discutie in numeroase randuri.
    In felul in care se misca lucrurile in acest moment la nivelul actual se va ramane daca nu vor fii schimbari ...
    In progress 1st 206+

PWR
    PWR este deconectat
    Power by Diesel Array
    Data înscrierii
    27.05.2009
    Locație
    Constanta
    Postări
    3.269

Implicit

Ai perfecta dreptate, nu te contrazic, chestia e ca nu vreau sa umplu forumul cu reclame asa cum este prin alte parti, m-as multumi sa-mi acopere costurile de gazduire pe server.

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •