Daca nu iti mai trebuie monovolum in care spatiul si numarul de locuri suplimentar nu te mai avantajeaza atunci opteaza pentru un autoturim de clasa medie sau mare .
Oricum cand ai sa conduci un Bmw , tractiunea spate cere un timp de acomodare si diferenta este mai ales la garda la sol cit si la stabilitatea in curbe ( daca dezactivezi ASC+T , ai sa vezi ca exista "surprize" ).
Dar de ce nu un Seria 5 diesel?
Oricum cand ai sa conduci un Bmw , tractiunea spate cere un timp de acomodare si diferenta este mai ales la garda la sol cit si la stabilitatea in curbe ( daca dezactivezi ASC+T , ai sa vezi ca exista "surprize" ).
Dar de ce nu un Seria 5 diesel?





Bineinteles te sfatuiesc sa testezi putin piata inainte de a da banii, intreaba de preturi, de tipul comerciantului ...
Dar sa revin la subiect,eu unul as alege Alfa Romeo 166 (de dupa 2003 facelift),este nava amiral Alfa Romeo,a fost facuta sa concureze cu Audi A6, BMW Serie 5,Jaguar S-Type,Mercedes-Benz Classe E si Saab 9-5.Referitor la motorizarea care te intereseaza,poti alege:

Comentariu