Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

AMG vs. M vs. RS

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Perfect de acord cu tine. Cea mai echilibrata combinatie e tractiune spate cu masele repartizate corect, pe roti.
    Miturile in care credem au tendinta de a deveni realitate

Comentariu

///M-ul mi se pare mai agresiv decat celelalte + ca-s fan BMW...acum totul tine de bani, care nu sunt .
      I don`t drive fast, I just fly low!
      DDK Photography
      sigpic

Comentariu

Ma dau si eu cu parerea ca am condus si M3 si C63 AMG si E 63 AMG.

M3 mi-a placut foarte mult e o pisicuta nebuna cu care te poti distra de minune si nu te vei plictisi niciodata de ea. Mertzul .... daca e AMG... e poveste horor mai ales daca ii dezactivezi sistemele de securitate. Primamea intalnire cu un AMG a fost cu un E (W 211 cu facelift), am zis ca na... o balena cu multi CP... dar masina pote , e grava si daca nu esti atent cu ea te plesneste rau. C-ul 63 AMG (W204) la asta nu prea am ce sa zic ... scurt e masina care incearca sa te ucida

La sondaj eu am optat pentru AMG pentru ca RS-ul il poate conduce si o mamaie, M3 il recomand oricui, dar AMG-ul este pentru pasionati... V8 face regula

Comentariu

Deși am BMW, am votat RS pentru că sunt mai docile. AMG din păcate sunt un fel de muscle car, greu de tot de controlat.

Un RS3 m-ar coafa grav!

Comentariu

Procesare...
          X