Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Evacuare sport

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Evacuare sport

    Aici toata lumea sa-si spuna parerea despre evacuare, tobe sport.

    Saptamana viitoare am de gand sa achizitionez o toba sport si vreau sa aud mai multe pareri despre aceasta. Tin sa precizez ca toba este marca CARUB. Toba costa 200 ron, are si silencer.
    Pun si o poza ca sa stiti despre ce este vorba.
    Fișiere atașate
    https://www.facebook.com/www.crisgarage.ro

  • #2
    Silencerul este un fas, cand urci in ture incepe as zgrangane.

    Si toba in esenta este foarte zgomotoasa. Are dada, si cand au venit de la bucuresti, i-a disperat. Cere detalii pe pm.
    sigpic

    Comentariu


    • #3
      Ia-o daca iti repara armotizoru ala scurs si franele alea luuunnnngggiiiii
      sigpic

      Comentariu


      • #4
        Nu recomand nici eu toba aia cu silencer... Oricum, alegerea e a ta. Eu as merge la Cosmin la Pilot Power tuning in Pitesti si mi-as face un traseu complet, calculat si care sa imi dea performanta si sunetul pentru care platesc. Eu de fapt asta am facut si mi s-a tras teava pana in spate apoi am ales 4 modele de tobe finale care corespundeau calculului de presiune pentru evacuarea mea si le-am probat ca sunet. Am ales Magnaflow pentru ca suna cel mai grav(pe bass). De asemenea mi-a placut ca imi dadea rateurile de la frana de motor... Toti clientii care mi-au venit la soft si i-am trimis la el au plecat multumiti. Costul este intr-adevar incomparabil cu cel al finalei dorite de tine insa personal prefer sa pun ban langa ban o perioada si sa fac ceva terminat odata si de la cap la coada.
        Sa spuna si cei care au asa ceva sau care stiu pe cei ce au asa ceva cum se comporta.
        Chiptuning si Remapari DIMSPORT
        sigpic

        Comentariu


        • #5
          LEU, zi informativ un pret ca sunt unii pe care ii intereseaza traseul complet si vreau sa stiu daca merita sa fac investitia, din punct de vedere al mentarului disponibil...nu ma duc pana la pitesti din pacate da macar sa am o idee sa stiu daca renunt sau nu
          sigpic

          Comentariu


          • #6
            Of GEO, inca un stres langa mine . Franele oricum le fac ( sa fim seriosi nu sunt luuuungggi cum zici tu, franeaza ok numai ca vreau ceva mai bun ). Si cu 2 mil nu iau frane sa fim seriosi. Acolo dau banu odata si gata ca daca incep sa strang, intr o luna 50 lei in alta 100 lei fac ala copt .
            Daca este prea zgomotoasa nu cred ca imi mai surade ideea. Imi place mult si toba lui Deluxe, se aude misto in limitele bunului simt. Cat ai zis ca , costa acum toba Deluxe ? Eventual un link ceva sa vada si ochiul meu.
            Numai bine la toata lumea
            https://www.facebook.com/www.crisgarage.ro

            Comentariu


            • #7
              Pai daca iti place asa tare ... ce mah nu sti unde parcheaza deluxu ? O salti si isi ia el alta .
              sigpic

              Comentariu


              • #8
                Daca masina e pe benzina pune-ti toba sport, la mine cu motor 1,1 pe langa faptul ca ma fac remarcat in trafic se simte ca trage putin mai bine, nu exagerat dar simtitor.
                My car www.facebook.com/cs11abc

                Comentariu


                • #9
                  O evacuare completa ajunge de la 700 ron la 1500 ron. Depinde. Telefonul lui Cosmin de la Pilot Power Tuning Pitesti este 0752222130. Sunati-l cu incredere. O sa va dea un pret corespunzator nevoilor voastre.
                  Chiptuning si Remapari DIMSPORT
                  sigpic

                  Comentariu


                  • #10
                    O evacuare completa fara serpisori se face la Stelco cu 350 ron, cu intermediara sport si pastrarea lambda 2. Mai adaugi 800 lei si faci galeria. Deci ajungi unde zice rares.
                    Toba finala asemanatoare cu a mea gasesti la stelco cu 200 ron, desi nu e romcat, si nu e de grupa N, e direct flow, si e la fel de simtita.
                    Ultima editare de DeLuXe; 31.Jan.2011, 14:11.
                    sigpic

                    Comentariu


                    • #11
                      Cic-ule daca tot vrei paraitoare de ce nu ii dai o gaura in toba? ca tot rahatu ala e. Sau cumperi un tips cu 30-50 ron de pe poporului si il sudezi in locul tevii de iesire de la tine sa vezi atunci toba sport, o sa te aud de acasa cand vii la intalnire, nu o sa mai am nevoie de ceas.

                      Comentariu


                      • #12
                        Ehe yrman n ai sa ma vezi cu kitchuri dintr astea sa fim seriosi, sa dea gaura in toba cine o vrea si nici balarii de pe poporului nu o sa mi iau niciodata totusi nu vreau sa o dau in altceva
                        Mda operatiunea deluxe 3 dimineata ). Facem schimb de tobe
                        https://www.facebook.com/www.crisgarage.ro

                        Comentariu


                        • #13
                          Daca astepti o luna, ti-o dau.
                          sigpic

                          Comentariu


                          • #14
                            Cristi vin si eu da sa isi puna jentile de aliaj, ca eu pe alea le vreau, tu iei toba.

                            Comentariu


                            • #15
                              a Yrman nu i problema . Am vb cu Alex si ii iau toba grupa N Ah de abia astept sa o gadil putin asa . Macar sa ia fiecare ce mai apuca, il dezbracam de tot, banii care ii strange de la noi isi cumpara altele . Ce uameni bai frate
                              https://www.facebook.com/www.crisgarage.ro

                              Comentariu

                              Procesare...
                              X