Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Subaru Impreza 2.0r sport

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #31
    Ce zici facem o aroganta in thread-ul provocari?
    Chiptuning si Remapari DIMSPORT
    sigpic

    Comentariu


    • #32
      Incercam vedem ce o iesi pana ne dam
      Subaru Impreza 2.0R Sport

      Comentariu


      • #33
        azi m-am apucat de treaba la masina impreuna cu mecanicu maine trimit amortizoarele la intarit
        Fișiere atașate
        Subaru Impreza 2.0R Sport

        Comentariu


        • #34
          Cat te costa intarirea amortizoarelor/toate 4?

          Comentariu


          • #35
            abia azi dupa-amiaza le-am trimis la ploiesti si maine aflu cat ma costa, sa le vada prima data

            te anunt cand primesc maine raspuns
            Subaru Impreza 2.0R Sport

            Comentariu


            • #36
              Postat în original de naiman Vezi post
              abia azi dupa-amiaza le-am trimis la ploiesti si maine aflu cat ma costa, sa le vada prima data

              te anunt cand primesc maine raspuns
              ohoooo , banuiesc ca la "nea florica" , ala e om cunoscut in toata tara ....
              Oricum smechera masina ...
              Si pe tipa din poze o cunosc , daca nu ma insel a fost si pe masina mea cand eram la inferno, dar s-a schimbat mult de atunci....

              Comentariu


              • #37
                Da, s-au schimbat multe de cand am fost si eu in inferno dar asta e pana la urma
                parerea mea e ca mai bine singur ca de intalnit poti sa te intalnesti si fara parasolar
                Subaru Impreza 2.0R Sport

                Comentariu


                • #38
                  Postat în original de PWR Vezi post
                  Cat te costa intarirea amortizoarelor/toate 4?
                  700 ron m-au costat maine mi le trimite +100 ron transportu prin fan curier dus intors, per total 800
                  Subaru Impreza 2.0R Sport

                  Comentariu


                  • #39
                    Postat în original de naiman Vezi post
                    700 ron m-au costat maine mi le trimite +100 ron transportu prin fan curier dus intors, per total 800
                    astea sunt amortizoarele le-a schimbat de pe gaz pe ulei si a taiat din tija cam 20 mm
                    Fișiere atașate
                    Subaru Impreza 2.0R Sport

                    Comentariu


                    • #40
                      Par ok,sa vedem acum cum se comporta si pe masina,revii cu detalii dupa ce faci cativa km cu ele si ne zici cum sunt fata de cum erau cand le aveai stock.

                      Comentariu


                      • #41
                        deyule ce-i ma cu ventilatoru ala pe admisie ? nu-mi zi ca e turbocharger electric

                        per final... masina e marfa, dar in linie dreapta cred ca ti-o dau, doar in curbe sa mai ai sanse... in caz ca ma rostogolesc

                        Comentariu


                        • #42
                          Da da da normal ca o sa faci si ventilatorul ala e de la admisie cum a venit cica ar fi un accelerator de aer dar vom vedea
                          Subaru Impreza 2.0R Sport

                          Comentariu


                          • #43
                            De ce ai optat sa faci amortizoarele pe ulei? Stiam ca cele pe gaz sunt net superioare celor pe ulei. Si bineanteles se simte in tinuta de drum, franari , etc.
                            sigpic

                            Comentariu


                            • #44
                              Sincer sa iti zic nu am optat eu, am fost nevoit, cele originale erau 50-50 si erau praf iar unele noi am zis ca nu se merita sa iau sa pun pe arcurile sport
                              Voi lua altele can voi aveam 20-25 mil sa dau p 4 amortizoare noi si sa fac o suspensie stock si sa o pun numai iarna sa fie mai inalta
                              Plus 4 amotizoare sport ma ajungeau peste 30 mil

                              Sper ca saptamana viitoare sa scot si eu kasina pe strada k nu mai pot
                              Subaru Impreza 2.0R Sport

                              Comentariu


                              • #45
                                Pana acum suna bine, trebuia sa intrebi si tu in stanga si in dreapta, poate ieseai mai ieftin cu amortizoarele, defapt sigur ... nu conteaza, bune sa fie ... multe succese.
                                sigpic

                                Comentariu

                                Procesare...
                                X