Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Leo-My lovely boy :X-->Seat Leon 1M 1.6 16v

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #46
    O sa devina stil ghetto ?
    My car www.facebook.com/cs11abc

    Comentariu


    • #47
      Nu va merge pe stilul clean....va ramane OEM...

      Comentariu


      • #48
        Uimit sa vad o fata atat de pasionata ca tine sau mai degraba atat de priceputa in ale masinilor!
        Cred ca 1 din 100 de fete stiu ce inseamna 9j, et30, etc! Stilul clean e preferatul meu! Intotdeauna am admirat talentele ascunse! Apropos de stilul clean, OEM,o istorioara scurta; In urma cu doi ani m-am intalnit cu un tip din state si vorbind de masini (ca normal sunt si eu dus cu capu') mi-a zis ca are un chevrolet caravan de familie, tipic americana, arata posomorat rau (mi-a aratat poze cu masina) si eram total neimpresionat la care el mi-a zis "wait, let me show you the trick" si au urmat pozele cu motorul si dedesubtul masinii! Mi-a picat fata! Era o "sleeper car" cum o numesc ei, super clean iar sub aspectul asta avea sasiu custom si un big block v8 la vre-o 390cp! WTF! Si eu credeam ca bunica lui conducea masina aia
        Era conceputa sa surprinda ca vazand-o sigur nu te asteptai la ce va urma in cazul unei liniute!
        Scuze de deviere! Felicitari si jos palaria din nou!
        Sper sa fie mai multe fete ca tine care sa sparga mitul cum ca femeile sunt anti tehnica
        Sincer cunosc cateva! (care sparg mitul)
        La cati mai multi km fara evenimente!
        Fiat Barchetta MK1 Rosso Corsa

        Comentariu


        • #49
          E Wow threadul , am si eu cateva intrebari in legatura cu masina , este preferata mea si peste fix 52 de zile ma voi apuca de scoala de soferi (numar zilele de ceva vreme ) , am vazut ca esti din Bucuresti cam cat iti ia in oras? dar in afara?
          PS: ce cod are motorul aus sau bcb deoarece am inteles ca bcb-ul ar consuma mai mult decat aus , asa ca si masina este fiabila am inteles ca distributia ar fi compusa din curea+role deci ar trebui sa fie ieftina.... , ai schimbat ceva la ea adica ti s-a stricat ceva , multumesc.

          Comentariu


          • #50
            Si pt ca a venit primavara Leonul a primit si el un cadou :X
            Fișiere atașate

            Comentariu


            • #51
              In sfarsit a ajuns si suspensia
              Fișiere atașate

              Comentariu


              • #52
                Ce pot sa spun de'a dreptul impresionant. Felicitari pentru masina si pasiunea de o ai pentru ele!
                Fiat passion
                Fiat Punto Mk*2

                Comentariu


                • #53
                  Multumesc

                  Comentariu


                  • #54
                    Frumoase jucarii, nu era mai frumos numarul daca nu erau asa despartite literele ?
                    Ceva de genu cum am si eu
                    My car www.facebook.com/cs11abc

                    Comentariu


                    • #55
                      Vroiam despartite de mult...de cand mi-am luat numerele alea normale....iar acum s-a nimerit sa primesc cadou....un numar mic cu litere despartite si sunt foarte incantata de el....

                      Comentariu


                      • #56
                        Oricum arata mult mai bine cu nr din asta, si eu cautam de multa vreme sa-mi fac ..
                        Numarul o sa-l pui pe centru sau in lateral ?
                        My car www.facebook.com/cs11abc

                        Comentariu


                        • #57
                          Nu m-am gandit inca....o sa vad cum va da mai bine pe bara de FR

                          Comentariu


                          • #58
                            M-am uitat la poza cu bara si cred ca o sa fie mai greu pe mijloc, n-o sa modifici partea aia unde e ptr numarul ala normal ?
                            My car www.facebook.com/cs11abc

                            Comentariu


                            • #59
                              Va trebui modificata insa deocamdata nu stiu cum...va ajunge cat de curand la Mihai si o sa vedem acolo ce ii facem

                              Comentariu


                              • #60
                                Postat în original de Boobbl3s Vezi post
                                In sfarsit a ajuns si suspensia
                                Cat a costat suspensia?
                                PS. Ai grija la gropi/denivelari acuma, suspensia asta e mult mai dura.

                                Comentariu

                                Procesare...
                                X