Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

Renault clio III(gt style)

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Adina
    a răspuns
    Wow

    Frumoasa .Imi placea mai mult cu dragonul pe ea,dar si asa ii foarte frumoasa si ingrijita.Sa-i strunesi iepele sanatos!

    Lasă un comentariu:


  • S.catalin
    a răspuns
    Frumos ... felicitari pentru realizare ...

    Lasă un comentariu:


  • Sequent
    a răspuns
    Mai ramane sa gasesc ala care lucreaza in fibra eu aici nu stiu pe nimeni

    Lasă un comentariu:


  • alin007
    a răspuns
    Nu este chiar asa complicat , cumperi oglinzile care iti plac si te duci la un tip care lucreaza in fibra si iti face in cateva ore oglinzi , care nu au aparut nici pe concept ...........( si eu am invatat de la multi oameni diverse lucruri )

    Lasă un comentariu:


  • Sequent
    a răspuns
    Alin tu ai talent, ai ambitie, la mine deja este mai greu , de asta am lucrat numai cu piese dedicate , daca as fi stat la mioveni eram toata ziua pe capul tau sa ma ajuti, sa ma inveti(mie nu-mi este rusine sa invat de la cineva mai tanar decat mine )

    Lasă un comentariu:


  • alin007
    a răspuns
    Poti cumpara un set de oglinzi sport ( ex m3 e46) ...... care apreciezi u ca se potrivesc cu linile de la clio 3 si ii poti adapta un suport din fibra de sticla .

    Lasă un comentariu:


  • Sequent
    a răspuns
    Mersi , chiar se vad mai bine decat cele oem, costat parca 157 de euro, 670 de roni

    Lasă un comentariu:


  • PWR
    a răspuns
    Superbe stopurile pe led,se vad superb seara, cat te-au costat?

    Lasă un comentariu:


  • Sequent
    a răspuns
    Am citit topicul tau, mortala muzica ce o ai pe ea , era sa-ti zboare eleronul ; am avut si auriul in gand dar pana la urma m-am oprit la alb, la anul poate incerc un verde din ala alien ; imi place si mie muzica dar dupa o anumita varsta ai nevoie de loc in portbagaj, inca nu am renuntat la idee de woofer, a pus frate'meu recent un renegade se aude ok, dar deocamdata dupa cum am scris am doar HU schimbat cu panasonic s, boxele fata si am taiat in placa de la portbagaj pentru cate o pereche de la ground zero

    Lasă un comentariu:


  • Andraey
    a răspuns
    Eu am niste MAK-uri pe 15 frumusele as vrea sa trec pe 16 si eu, insa nu ma ajuta motorul si nu vreau sa o ingreunez prea mult si asa o sa care un subwoofer greuuu . La ce culoare te-ai gandit pentru jante !? Am vazut ca se poarta acum auriul dar, nu da bine pe orice masina ...

    P.S : La capitolul audio nu ai umblat sau nu esti un impatimit al muzicii ?

    Lasă un comentariu:


  • Sequent
    a răspuns
    Mersi Andraey, sunt pe 15 , voi trece pe 16 , mai mult nu ca drumurile nu sunt cele mai stralucite, am in gand sa le dau si o culoare traznita , dar probabil la anul ce vine ca se apropie iarna si voi trece la cauciucuri de iarna(pe jentile originale); tu parca le ai pe 16, cred ca sunt cum are frate'meu pe megane

    Lasă un comentariu:


  • Andraey
    a răspuns
    Frumos ti-a iesit proiectul tau pe Clio, respect din partea mea !
    Parerea mea este ca parca masinuta ar cere niste jante putin mai mari mai ales datorita suspensiei, pe cat le ai tu acum 14 sau 15 !?

    Lasă un comentariu:


  • Sequent
    a răspuns
    Eu am cautat dar nu am gasit dedicata pentru ea , daca ai vre-o idee...

    Lasă un comentariu:


  • alin007
    a răspuns
    un set de oglinzi mai speciale.... in rest arata superb

    Lasă un comentariu:


  • Sequent
    a răspuns
    Ultimele modifcari care sa-u facut(farurile chiar acuma 2 saptamani , stopurile cam de 1 luna)
    Bujiile au fost schimbate cu NGK iridium
    avand in vedere ca folia pe capac oglinzi nu a fost pus bine am schimbat eu cu folie carbon(pana la anul este ok)

    Stopurile au fost schimbate cu unele pe led/smoked si am uitat pe spate au disparut scrisurile renault si clio




    Faruri pe fundal negru cu angel si xenon






    Cam atat am reusit sa fac anul asta , astept pareri ce as putea sa fac anul viitor la ea

    Lasă un comentariu:

Procesare...
X