Dacă asta este prima ta vizită, asigură-te că
ai verificat secțiunea Întrebări Frecvente prin click pe
linkul de mai sus. Poate va trebui să te înregistrezi
înainte de a putea posta: dă click pe linkul de înregistrare de mai sus pentru a continua. Pentru a vedea mesaje,
selectează forumul pe care vrei să-l vizitezi din selecția de mai jos.
Mulțumesc Adrian
Nu am scris de ceva timp aici ...
Masina arată in acest moment ca in pozele de mai jos...și a mai primit o tobă sport , Carub ,diamentru ieșire 105mm , iar numarul a fost pus mai jos...
Dupa ce ai schimbat evacuarea , cred ca ai schimbat si sound-ul masinii.
Ai grija cu turatia motorului sa treci la relanti pe langa organele abilitate pentru starea tehnica a masinii.
Toate cele bune si ai grija de SRI .
P.S: Frumos arata langa Lexus....
Frumos foc, te-am vazut saptamana trecuta prin Ploiesti dar am realizat prea tarziu ca esti tu ... Poate totusi vii la o intalnire Peugeot sa am timp sa o studiez in detaliu
Bună ziua . Țin să vă anunț că am implinit de curand si eu 18 ani si am luat permisul de conducere, iar peugeotul a ramas al meu , tata mergand cu un logan...
Procesăm date personale despre utilizatorii sitului nostru, prin folosirea de cookie-uri și alte tehnologii, pentru a-ți oferi serviciile noastre, reclame personalizate, și pentru a analiza activitatea sitului. Am putea partaja anumite informații despre utilizatorii noștri cu partenerii noștri de reclamă și analiză. Pentru detalii suplimentare, vezi Politica de Intimitate.
Prin click pe "DE ACORD" mai jos, ești de acord cu Politica noastră de Intimitate și procesarea de date personale și practici cookie după cum sunt descrise aici. Accepți și că acest forum poate fi găzduit în afara țării tale și îți oferi consimțământul pentru colectarea, stocarea, și procesarea datelor tale în țara unde acest forum este găzduit.
Comentariu