Dacă asta este prima ta vizită, asigură-te că
ai verificat secțiunea Întrebări Frecvente prin click pe
linkul de mai sus. Poate va trebui să te înregistrezi
înainte de a putea posta: dă click pe linkul de înregistrare de mai sus pentru a continua. Pentru a vedea mesaje,
selectează forumul pe care vrei să-l vizitezi din selecția de mai jos.
au cotizat bine de la sindicatul scoliilor...tocmai le-au mai adaugat un profit frumusel in buzunar ...dupa parerea mea stiu persoane la care nu au contat nici 30 de ore in plus, nu trebuie sa te oblige nimeni sa faci ore de condus, trebuie sa te gandesti tu pt tine ce e bine, daca nu te crezi apt de condus si totusi te prezinti si printr-o minune te trece macar sa te duci singur(nu doresc la nimeni), dar in majoritatea cazurilor au de suferit cei din jur..... ar prinde bine mai multe campanii ale politiei in care sa se exemplifice riscurile, cauzele dar si metodele de prevenire
stiu cazuri "imi iau permisu, am cazanu, am mers cu 180km\h si a fost super tare, dar daca trebuia sa franez nu stiu ce faceam ca sunt duse si discurile si placutele dar nu am bani acuma" am ramas socat.....stiu ca asta e chestie de mentalitate si nu de scoala de soferi, ca toti se fac frate cu dracul pana trec lacul....
Procesăm date personale despre utilizatorii sitului nostru, prin folosirea de cookie-uri și alte tehnologii, pentru a-ți oferi serviciile noastre, reclame personalizate, și pentru a analiza activitatea sitului. Am putea partaja anumite informații despre utilizatorii noștri cu partenerii noștri de reclamă și analiză. Pentru detalii suplimentare, vezi Politica de Intimitate.
Prin click pe "DE ACORD" mai jos, ești de acord cu Politica noastră de Intimitate și procesarea de date personale și practici cookie după cum sunt descrise aici. Accepți și că acest forum poate fi găzduit în afara țării tale și îți oferi consimțământul pentru colectarea, stocarea, și procesarea datelor tale în țara unde acest forum este găzduit.
Comentariu