Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Mazda RX8, Japanese specs, Fujitsubo catback Exhaust

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Rotary

DA, este o masina frumoasa si fara sa-i faci modificari.

Comentariu

Ceva noutati la masina?

Comentariu

Da.Am trimis acum 2 zile masina cu platforma la Buc, deoarece mi-a cedat electromotorul.Desi electromotaorele din seria N3H1, ce echipau modelele RX8 din 2003-2007, au fost foarte lente si prezentau un defect de fabricatie, in RO nu s-au inlocuit gratuit ca in celelalte tari europene, asa ca mai scot 500euro pt asta.
        Mazda RX-8, +250CP,K&N intake, Brembo brakes, Catless midpipe, Fujitsubo exhaust, 9500rpmm...

Comentariu

Si nu se poate repara acel electromotor?
          PS. Mai pune si tu niste poze cu masina, dar daca ai undeva intr-un cadru mai aparte(nu facute in parcare) si cat mai clare, ca vroiam sa-ti pun masina intr-un clip al forumului nostru.
          AICI

Comentariu

Fiind un electromotor foarte slab din start, nu are rost sa incerc asa ceva.
            Uite niste poze
            P.S. Sunt bune? ca nu prea am.Eu zic ca da destul de bine o masina sport rosie in clip
            Fișiere atașate
            Mazda RX-8, +250CP,K&N intake, Brembo brakes, Catless midpipe, Fujitsubo exhaust, 9500rpmm...

Comentariu

Si inca 3 poze
              Fișiere atașate

Comentariu

Au trecut deja 2 ani. Ma gandesc ca poate mai intri pw aici.
                Imi poti spune ce electromotor i-ai luat? De 2kw? Daca da, simti vrei diferenta la start la rece, start la cald?
                Eu ma gandesc sa iau unul la ~100 lire de pe ebay. Ma gandesc ca nu voi mai avea probleme.

Comentariu

Procesare...
                X