Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Mazda 323f

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Mazda 323f

    1.5 16v 88hp o am de 7 luni si am facut si eu cate ceva pe la ea cat am mi-a permis bugetu o sa pun niste poze daca aveti pareri de bine de rau nu conteaza fara suparare postati

  • #2
    Bine ai venit marine.
    Daca tot ai deschis subiectul...baga si niste poze sa-ti vedem jucaria. d
    Nu conteaza cum e...nu trebuie sa ai un supercar acum...poti sa ai si trabant,important e ca ai ceva.

    Comentariu


    • #3
      Bine ai venit!!
      Asteptam pozele atunci, pentru a putea discuta mai in detaliu!

      Comentariu


      • #4
        Singura Mazda pe care am condus-o vreodata , a fost o 323 , hidramata si cu volan pe dreapta . Exceptand faptul ca e greu sa te adaptezi, ce m-a impresionat cel mai mult a fost cat de sprintena era masina. Hai sa vedem cum arata masinuta ta.
        Daca nu ma insel cumva , modelul F este ala cu farurile escamotabile?
        sigpic

        Comentariu


        • #5
          Salut si bine ai venit pe acest forum.Sa o stapanesti sanatos si fara probleme.Ceva poze cu masina?.
          sigpicLogan 1.6 16v 85 SRY

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de SAILOR MAN Vezi post
            Singura Mazda pe care am condus-o vreodata , a fost o 323 , hidramata si cu volan pe dreapta . Exceptand faptul ca e greu sa te adaptezi, ce m-a impresionat cel mai mult a fost cat de sprintena era masina. Hai sa vedem cum arata masinuta ta.
            Daca nu ma insel cumva , modelul F este ala cu farurile escamotabile?
            mazda F nu este neaparat cu farurile escamotabile....este mazda 323 F model BA....cu farurile normale....cu motor de 1.5..si alte motorizari(nu are motorizare de 1.6)...si mazda 323 F model BG cu farurile escamotabile cu motor de 1.6 in sus si cu farurile normale....tot model BG cu motor de 1.3

            Comentariu


            • #7
              Cufundați-vă în lumea captivantă a divertismentului de gambling cu cele mai bune case de pariuri din România chiar acum, alegând una dintre cele mai populare opțiuni de pe case de pariuri. Pe site veți găsi o varietate de pariuri și bonusuri care vă vor oferi o experiență și câștiguri de neuitat. Casele de pariuri garantează onestitatea și fiabilitatea fiecărui joc, precum și un confort maxim pentru pasionații de pariuri.

              Comentariu

              Procesare...
              X