Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Intalniri membri forum Cluj-Napoca

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Intalniri membri forum Cluj-Napoca

    Este vreun doritor de un meeting in cluj-napoca?

  • #2
    Dane , nu ai reusit sa faci nici un meeting "Supercars" in zona ?
    sigpic

    Comentariu


    • #3
      Eu ma bag, doar sa ma anunte cineva.

      Comentariu


      • #4
        Daca e sa fie ceva eu unu ma prezintdoar sa fiu anuntat.

        Comentariu


        • #5
          Pai de ce , nu ia unul dintre voi initiativa ... devine un fel de organizator , va faceti schimb de nr. de telefoane , id mess , ceva .
          Si sigur reusiti sa va intalniti , la un suc ... o samanta .
          sigpic

          Comentariu


          • #6
            Am sa vin si eu,dupa ce se termina programul cu Bucurestiul. Sa ma tineti la curent daca va intalniti saptamana viitoare,daca nu ne vedem in 2 saptamani. Sper sa se mai anunte lume pana atunci

            Comentariu


            • #7
              Baietii.....daca se anunta o intalnire la CJ...sunt prezent...sper sa imi termin masinutza pana atunci....djdmx_2006 ...ma puteti contacta.

              Comentariu


              • #8
                Vezi,vezi..este si o fata.

                Comentariu


                • #9
                  ) iii si mai bn atunci daca sunt si fete)

                  Comentariu


                  • #10
                    Succes mult de aici de la Craiova.
                    Hai cu la mai multi in brigada si sa nu uitati de poze.
                    Sunt cu ochii pe topic sa vad urmatoarea miscare.

                    Comentariu


                    • #11
                      Lumea care vrea o iesire la cluj....astept sa ma contactati pe mess djdmx_2006 ....sa fixam o intalnire....va astept pe toti care doresc o iesire la o samantza)

                      Comentariu


                      • #12
                        Ieri am ajuns acasa de la Romanian Tuning Show cu pareri proaspete . Iau eu initiativa de a organiza prima intalnire. Eu propun martea viitoare, 24.05,ora 20:30, la parcarea de la iulius: cea de afara,cu fata inspre strada principala..este o reclama luminoasa mare acolo. Din cate stiu nu se organizeaza alte intalniri acolo sa riscam sa ne confundam. Pana atunci asteptam sa se mai stranga lume. Ramane cum am stabilit?

                        Comentariu


                        • #13
                          Hmmmmmmmm.....Romanian Tuning Show ..........vreau sa vad ceva frumos la inatalnire, la masina ta... .....sper sa imi fiee gata masina pe atunci...daca nu, o sa am o surprindere, imi ia foc masinaeu in principiu o sa ajung,,,dar o sa revin cu noutati.....mai exacte......va poopa jan)))))))))))))vreau lume, vreau atmosfera..

                          Comentariu


                          • #14
                            Salutare all revin si eu dupa o lunga perioada de inactivitate,24 mai ziceti?eu ziceam ca mai bine ar fi la Cetatuie tot asa seara pe la 20 30 ,21 ,idul meu de messenger e danvartic.

                            Comentariu


                            • #15
                              Mai Dane , chiar ma intrebam daca nu te-au rapit cumva alieni , ca nu mai erai prezent pe forum .
                              Succes cu intalnirea . Carmen fi rea si da cu pumnu in masa !
                              sigpic

                              Comentariu

                              Procesare...
                              X