Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Intalniri membri forum Cluj-Napoca

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

La Sala Sporturilor este bariera cum intrati cu limuzinele?eu ziceam de 20 30 dar mie la fel si ora 20.

Comentariu

si eu vin. mana sus cine mai vine

Comentariu

Se poate intra, nu e nici o problema. daca e cineva de la Politia Locala atunci le zici ca vrei sa intri sa te intalnesti cu cineva, si te lasa... e usor. e restrictionat pentru un teren de baschet ...

Comentariu

Merci de informatie nu stiam cum e cu barierele nu am fost de mult pe acolo,eu o sa ajung pe ora 20 30 plus minus 5 minute ,cateva mici probleme de rezolvat

Raman dator pe viata,nu am reusit sa ajung din cauza unei probleme majore,detali pe PM.

Comentariu

Vroiam acum sa te iau la rost....se pare ca tot cate 2 masini ne intalnim.

Comentariu

Salutare......cum a fost la intalnire, cine a fost, poze?????? scz dar nu am putut sa ajung...am fost plecat in cursa.....de 4 zile....ata ete....data viitoare.

Comentariu

Am fost eu si raulici si au mai venit unul altul in trecere pe acolo. poze nu am facut, facem data viitoare

Comentariu

Salutare Membri din Cluj si nu numai, as propune o intalnire de inviere, dupa Pasti saptamana viitoare eventual ce ziceti?

Comentariu

Cu ocazia apropierii sarbatorilor Pascale , va dorim un Paste fericit , multa sanatate si noroc in viata , multe clipe frumoase cit si multe bucurii alaturi de cei dragi.
                    ON: Va doresc cit mai multi membrii prezenti la urmatoarea intalnire si va rugam sa nu uitati de poze , eventual filmari.

Comentariu

Ai uitat sa specifici urmatoarele: totul sa fie cat se poate de legal.
                      My special girl... Is my car.
                      sigpic

Comentariu

=)) Ar fi culmea sa nu fie legal, eu sunt student la drept si vreau sa devin magistrat,Adriane Multumim muuult de urari, asemenea si voua!

Comentariu

Procesare...
                        X