Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Ce Laptop/Notebook aveti?

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Ce Laptop/Notebook aveti?

    Asa cum zice si titlul...ce laptop/netbook aveti, ce marca si model, ce autonomie are.
    Ce va place la el si ce nu va place?

  • #2
    Lenovo G550.
    Bateria tine vreo 3 ore pe modul joc si vreo 4 navigare si alte alea.
    I-mi place num-pad`ul si ecranul LED back-up.

    Comentariu


    • #3
      Dell Latitude D620.
      Bateria nu ma tine asa mult, cam o ora, dar nu prea il folosesc.
      Imi place ca poti sa-l iei cu tine oriunde.
      I don`t drive fast, I just fly low!
      DDK Photography
      sigpic

      Comentariu


      • #4
        Am un Gateway M 6846 . L-am cumparat acum 4 ani , si bateria ma mai tine cam 2,5 ore, dar rar il folosesc doar cu bateria. Pana acum s-a comportat exceptional , sper ca asa va fi si pe viitor.
        sigpic

        Comentariu


        • #5
          ACER Aspire 59303...bateria terminata,trebuie sa o schimb,in rest sunt foarte multumit.
          Alfista fino alla morte! Il cuore ha sempre ragione!

          sigpic

          Comentariu


          • #6
            Am 2 modele de laptop:
            -Toshiba Satellite A200-1N2(dual core,centrino)...bateria tine cam 3 ore pe modul surf internet/chat, ce nu-mi place la el este ca e destul de mare(ecran de 15,1") si cam greu 3KG, il folosesc in special pentru diagnosticari auto.
            - Eee Pc Asus 1005PE cu windows 7, bateria(6000 mAh)...din fabrica zice ca tine 13 ore, dar efectiv din practica tine cam 11 ore(internet,chat,scriere documente), il folosesc zilnic...pentru surf internet,messenger,etc..pentru ca are un consum extrem de mic(20W/h comparativ cu un pc de birou desktop care consuma minim 250W/h), este si foarte portabil fiind ideal pentru deplasari,vacante,etc...avand doar 1.5KG, am sa il i-au peste tot unde am sa plec...in toate voiajele.
            Atasez si niste poze, sa vedeti diferentele ...de marime.

            Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMGA0014.JPG 
Afișări:	1 
Mărime:	124,2 KB 
ID:	38423 Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMGA0013.JPG 
Afișări:	1 
Mărime:	113,5 KB 
ID:	38424

            Comentariu


            • #7
              Nu am.
              sigpic

              Comentariu


              • #8
                Acer 5920.
                Nu dispretui lucrurile mici: o lumânare poate face oricând ceea ce soarele nu poate face niciodata:sa lumineze în întuneric.

                Comentariu


                • #9
                  Acer Aspire 7740G-334G32Mn

                  Intel CoreTM i3 330M 2.13GHz, 4GB(2x2) DDR3 1066, 320GB S-ATA, ATI Radeon HD5470 512MB

                  Comentariu


                  • #10
                    @Pigoo si cate ore te tine bateria?

                    Comentariu


                    • #11
                      Rasfoiala pe hdd 2-2.5 ore
                      Pe muzica merge cam 1.5 ore
                      Pe joc merge cam 1 ora

                      Comentariu


                      • #12
                        Acer Aspire 5738ZG
                        Procesor 2.3, placa video ATI Radeon 1gb dedicata, 3gb DDR3, Hdd 500 mb si baterie pe 6 celule Li-ion
                        Pasionat de fiarele vechi care merg mai spectaculos decat plasticele de ultima generatie

                        Comentariu


                        • #13
                          Dell Inspiron 5010 15.6 : I5 480M/ 4Gb ddram3 1066mhz/ 500gb hdd/ HD 5470 ATI.
                          Ce nu-mi place: raman amprentele pe el rau detot/ se incalzeste destul de rau.

                          Comentariu


                          • #14
                            Eu am laptop , de care nu sunt multumita de el , dar merge , detali mai multe nu mai dau .

                            Comentariu


                            • #15
                              Dell Inspiration 6400 : Intel CoreTM2 Duo ,1 GB DDR2 , 120 HDD , Nvidia Geforce Fx5200 250 MB

                              si

                              Lenovo G 560A : Intel CoreTM i3 , 4GB DDR3 , 500 GB HDD , Intel HD Graphics 1 GB

                              Bateria la Lenovo tine cam 3.30-4 ore , are 2 saptamani de cand lam luat ..... sunt curios cat tine mai tarziu , iar la Dell pana in o ora jumate maxim are 4 ani e batranel.

                              Comentariu

                              Procesare...
                              X