Ooooo, viaaatttttttttaaaaa loooooooooorrrrrrrr!!!! =)))
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Logan 1.4 Tuning
Adună
X
-
Christnacht: Ms frumos.
SAILOR MAN: Eleron de luneta ma gandeam si eu dar momentan nu am bani sa dau pe el.Ca daca imi iau, iau de origine nu d-ala din fibra.Portbagaju clean nu o sa il fac si nici sigla nu o acopar.Imi place cum da clean pe masina altora dar la mine nu mi-ar place.BaftasigpicLogan 1.4 MPI
Dupa doua blituri, daca nu sunt in spate sunt in stanga.
Comentariu
-
http://www.youtube.com/watch?v=a_TrhE5CQcE
Un filmulet cu evacuarea.sigpicLogan 1.4 MPI
Dupa doua blituri, daca nu sunt in spate sunt in stanga.
Comentariu















dar daca nu dai jos "pielea" aia de pe scaune ne certam urat de tot
Poate ne vedem dupa ce termini cu examenele la o cafea in botul masinilor , ce zici ?
Comentariu