Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Logan 1.6 16v - 85 SRY

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #46
    Din poze a iesit super vopsita ... pune-te pe modificat si nu te mai gandi ca a fost vopsita ca a fost nu stiu cum . Gandeste te ca din fabrica nu iti da multe maini de lac deci la un service se vopseste mult mai bine chiar daca mai ramane o mizerie, un lac putin scurs dar barami sti ca ai 2 maini de lac pe masina deci e mult mai rezistenta vopseaua acum fata de cea din fabrica. Cand am lucrat la service si vopsitorii ziceau ca din fabrica la loganuri se da doar cu un strat de lac atat dar ei dadeau 2. Se si vedea diferenta cand vedeai o masina proaspat vopsita imediat iti dadeai seama ca are stratul de lac calumea. Parerea mea e sa pastrezi Loganelul si sa ti-l faci asa dupa bunul plac. Barami aceasta masina este noua. Eu unu n-as da niciodata o masina noua pe un sh, nu imi imaginez sa plec de la o masina noua si sa trec dupa aceea la sh.
    O sa arate bine cu suspensia dar poate te orientezi si spre H&R ( lasa mai mult fata de Eibach ) dar daca vrei Eibach nici cu astea nu o sa ti para rau. Nu sunt asa dure ca H&R dar se simte diferenta imediat dupa ce le-ai montat. Numai bine si spor la modificari
    https://www.facebook.com/www.crisgarage.ro

    Comentariu


    • #47
      Multumesc ctisrtnacht ai dreptate,si mie mi se pare ca atara mai bine si e intinsa bine vopseaua.ma zbat sa schimb suspensia acum,erau lovele dar trebuie platita reintregirea la casco si rata la casco scurt 1000 lei.Noi sa fim sanatosi.

      Sal.Imi puteti spune sau stiti ceva la 1.6 16v bujiile sunt cu 1 element sau 2?
      Am inteles ca nu se recomanda cu 2-3-4 pentru ca forteaza bobinele stiti ceva?
      sigpicLogan 1.6 16v 85 SRY

      Comentariu


      • #48
        Salut ! Repede ai plecat ieri ! Nu ai mai stat ... Ce ai facut ? Ai gasit cauciucuri ?
        sigpic
        M5 E60 because life is a bitch ...
        Detailing auto - stefiPjj

        Comentariu


        • #49
          Chiar a iesit bine, am vazut masina foarte bine ieri cand ai vorbit cu adrian.

          Comentariu


          • #50
            Data viitoare poate vii si tu cu a ta
            sigpic
            M5 E60 because life is a bitch ...
            Detailing auto - stefiPjj

            Comentariu


            • #51
              Super a iesit dupa vopsit , sa nu mai ai astfel de necazuri , sa ai km fara incidente si drum fara denivelari , toate cele bune de la Craiova ( te mai astept duminica daca poti).

              Comentariu


              • #52
                @DJ 09 RUN nu am gasit ce vreau eu mai astept.Duminica o sa stau si eu mai mult,eram super obosit de asta am plecat.
                @kng si mie imi place cum a iesit,acum trebuie sa ma apuc iaras de stilizat la exterior,grila,ploape,cromu nu prea e la locul lui erc.
                @adrian17071979 ms de urari vin cu cea mai mare placere duminica.ne auzim la telefon
                sigpicLogan 1.6 16v 85 SRY

                Comentariu


                • #53
                  Cateva poze de astazi.

                  Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	speed-logann-1.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	44,3 KB 
ID:	37428 Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	speed-logann-5.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	56,2 KB 
ID:	37426 Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	speed-logann-3.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	54,2 KB 
ID:	37430 Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	speed-logann-2.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	64,9 KB 
ID:	37427 Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	speed-logann-4.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	37,4 KB 
ID:	37431 Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	speed-logann-6.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	56,4 KB 
ID:	37429
                  sigpicLogan 1.6 16v 85 SRY

                  Comentariu


                  • #54
                    Daca iti cumperi octavia diesel, te felicit, va creste grupul celor cu consum mic aici pe forum, chiar daca pierzi sound-ul de toba de la benzinar, eu zic ca per total dieselul..."tractorasul" are mai mult avantaje fata de benzinar...cel putin pe criza asta prin care trecem e bine sa ai o masina cat mai economica.

                    Comentariu


                    • #55
                      PWR sa vedem.sincer sunt multumit de consumul loganelului,la exterior mers frumos 5-5,5 % pana in 90 km/h si in oras mers frumos 6.7-7%.
                      Dar si skoda craiova-severin si retur mers 120-140 km/h 5.2-5.3% e ceva diferenta,loganu de la 110 ii vine cam sete.
                      sigpicLogan 1.6 16v 85 SRY

                      Comentariu


                      • #56
                        Pai da !!!
                        Se cunoaste ca faci drumuri lungi , statie pe masina , mai ai putin si te duci la revizie .
                        In ritmul asta poate ajungi la km lui Leu de pe forum care este veteran pana acum .

                        Comentariu


                        • #57
                          Face toti banii statia.
                          Da pai am facut 60.000 in 1an jumate ..vineri cred ca ma duc sa fac revizia.
                          Adrian cu inelele de centrare la jante am facut rost de la un prieten.
                          Te sun cu grila zilele astea.
                          sigpicLogan 1.6 16v 85 SRY

                          Comentariu


                          • #58
                            Frumos a mai iesit , pot spune ca mai bine decat de la mama ei !

                            Comentariu


                            • #59
                              Lasa bia ca poate o vezi live in week-end.Vin sa incerc inelele.
                              Si o poza recenta.Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Imagine0004.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	267,5 KB 
ID:	37654
                              sigpicLogan 1.6 16v 85 SRY

                              Comentariu


                              • #60
                                Felicitari sry,arata super loganul,a meritat munca depusa.

                                Comentariu

                                Procesare...
                                X