Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Intalnirile membrilor Petrolhead

Adună
Acesta este un topic important.
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Intalnirile membrilor Petrolhead

Duminica,EFORIE NORD, PARCARE VRAJA MARII, 18:00.

Aici punem poze de la intalnirile anuntate si neanuntate, precum si de la diversele tiganeli la care participam.

Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	1.JPG 
Afișări:	1 
Mărime:	284,1 KB 
ID:	46984Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	harta.jpg 
Mărime:	73,1 KB 
ID:	46982Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	2.JPG 
Mărime:	172,1 KB 
ID:	46983
    Fișiere atașate
    Ultima editare de DeLuXe; 26.Feb.2011, 13:02.
    sigpic

Inca nu-s hotarat daca voi face o plimbarica pana la Bucuresti acum Sambata sau Duminica asta . Probabil voi afla Vineri . Daca , va fi Sambata ... asta e , sper sa ma iertati ca voi lipsi din decor.
    sigpic

Comentariu

Maine cine vine pana la urma?
      sigpic

Comentariu

Intalniri in Eforie?...fain asa, e un loc misto,nu e nici aglomeratie,se ajunge si repede,banuiesc ca a-ti facut aici ca sa fiti mai aproape si de Yrman si Geo?

Comentariu

Da pai asa e frumos sa ne respectam intre noi, na nu puteam noi fiind aproape de casa sa ne intalnim numai aici si ei sa vina tocmai pana in Cta asa ca ne intalnim toti la jumatatea drumului .
          Din pacate sambata nu pot ajunge, voi fi plecat la tara. Mai vb noi. Numai bine baieti si sa aveti grija de voi
          https://www.facebook.com/www.crisgarage.ro

Comentariu

A fost super. Locatia super, parteneri de barfa super ... super, servirea excelenta, ceaiul nemaipomenit.
            Ultima editare de DeLuXe; 05.Feb.2011, 21:41.
            sigpic

Comentariu

Si poze nimic?...poate nu va crede nimeni,vreau sa vad si eu niste poze. d

Comentariu

N-avem poze..am fost, am inspectat localu, am baut un ceai, ne am simtit bine...nu si aveau rost pozele...in momentu in care ne intalnim, e altceva
                sigpic

Comentariu

Hai ca Sambata asta am fost plimbaret prin tara , dar data viitoare sunt si eu prezent acolo.
                  sigpic

Comentariu

Sincer, nu stiu daca e chiar nevoie de un topic de intalniri, tinand cont ca suntem un numar redus si putem sa stabilim repede prin telefon ce si cum...plus ca nu stiu pe cine ar interesa ce se arata/discuta aici, in afara de noi...
                    sigpic

Comentariu

De ce sa nu fie nevoie...de ce sa mai consumi pe telefon minutele s-a suni...cand se poate stabili aici...un post aici nu te costa nimic.
                      Poate vazand topic-ul aici mai vor si alti sa vina la intalnirile voastre.

Comentariu

v-am priiins ! sper sa pot ajunge si eu la intalnirile voastre , sa mai schimbam o parere , o chestie ! am de gand sa imi tiganesc unpic clio si as avea nevoie de sfaturi. sa vedem cum rezolv cu prietena , ca momentan sunt pieton
                        Membru defect al Petrolhead!

Comentariu

Daca vei fi pieton si atunci , ne spui, si poate te agata vreunul din drum, bineanteles asta daca stai in C-ta.
                          sigpic

Comentariu

E silviu_cos ma, Tuzla, il poate lua geo de pe drum, dar vrea sa-mi bag nasu in masina lui ... cine nu vrea?
                            sigpic

Comentariu

Wow, in sfarsit cineva in zona asta prapastioasa nu credeam ca mai sta nimeni pe aici ...pana sambata mai e timp, vedem atunci ce si cum
                              sigpic

Comentariu

Procesare...
                              X