Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Poze cu voi.

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #31
    Da Adi , eram zeu muntilor.
    Urcasem cca 8 km doar pe niste pietroaie , ca sa ajung sus pe un platou propietate privata (Gradistea) . Si acolo o priveliste ... meserie , nu puteam sa ratez ocazia fara sa o admir , mai ales ca mi-am chinuit tractorul pe drumul ala .

    Si ca sa nu fiu off topic pana la capat .... hai mai Adina , te rog eu .... pune si tu o poza cu tine .
    Prea ai facut curioasa o tara intreaga.
    sigpic

    Comentariu


    • #32
      Astea Adi?

      I don`t drive fast, I just fly low!
      DDK Photography
      sigpic

      Comentariu


      • #33
        Asta este ....
        Prima poza este totala .

        Comentariu


        • #34
          Cu RX-8-ul si cu Accentul 1.6

          Mazda RX-8, +250CP,K&N intake, Brembo brakes, Catless midpipe, Fujitsubo exhaust, 9500rpmm...

          Comentariu


          • #35
            Si o fotogrfie de la mine,din ultimul concediu de la mare,adik asta vara....

            Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC87667.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	58,2 KB 
ID:	38557

            Comentariu


            • #36
              Postat în original de Adina Vezi post
              Si o fotogrfie de la mine,din ultimul concediu de la mare,adik asta vara....

              [ATTACH=CONFIG]7509[/ATTACH]
              Cu asta decimezi tu forumul?
              Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid sideways in a cloud of smoke, thoroughly used up, totally worn out, and loudly screaming "WoooHoooo! What a Ride!
              __________________
              Gone:
              BMW E34 - 2.0 24V
              BMW E36 - 1.8
              BMW E30 - 2.5 24V - The SLUt
              BMW E36 Coupe - 1.8

              OPEL Calibra 2.0 16V SFI
              Opel Astra GSI
              Alfa Romeo 156
              BMW E34 Touring
              NOW: BMW E39

              Comentariu


              • #37
                Postat în original de Adina Vezi post
                Si o fotogrfie de la mine,din ultimul concediu de la mare,adik asta vara....

                [ATTACH=CONFIG]7509[/ATTACH]
                Mama mia :x
                Ce parere proasta ai despre tine, zau.
                Dai add sa mai barfim si noi: ddk_photografy
                I don`t drive fast, I just fly low!
                DDK Photography
                sigpic

                Comentariu


                • #38
                  Acum urmeaza probabil 10 posturi cu masculi in calduri
                  sigpic
                  SLAMMED DACIA LOGAN
                  STACE|WORKS ROMANIA

                  Comentariu


                  • #39
                    Bai Stefi puteai sa zici si tu: "Adina sa-i dai add lu` DDK, e baiat lavabil" .
                    I don`t drive fast, I just fly low!
                    DDK Photography
                    sigpic

                    Comentariu


                    • #40
                      Hahahahahahhaha.
                      "Adina sa-i dai add lu` DDK, e baiat lavabil" .
                      Si asta a fost fatala "Acum urmeaza probabil 10 posturi cu masculi in calduri "

                      Comentariu


                      • #41
                        Postat în original de stefiPJJ Vezi post
                        Acum urmeaza probabil 10 posturi cu masculi in calduri
                        Cu tot cu al tau ?=)
                        Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid sideways in a cloud of smoke, thoroughly used up, totally worn out, and loudly screaming "WoooHoooo! What a Ride!
                        __________________
                        Gone:
                        BMW E34 - 2.0 24V
                        BMW E36 - 1.8
                        BMW E30 - 2.5 24V - The SLUt
                        BMW E36 Coupe - 1.8

                        OPEL Calibra 2.0 16V SFI
                        Opel Astra GSI
                        Alfa Romeo 156
                        BMW E34 Touring
                        NOW: BMW E39

                        Comentariu


                        • #42
                          Bravo adina multumiri ca ti-ai facut curaj sa postezi poza.Sa vezi y like ce primesti la poza
                          Acum sa revenim la topic,asteptam noi poze.Facebook
                          sigpicLogan 1.6 16v 85 SRY

                          Comentariu


                          • #43
                            Poze .

                            I don`t drive fast, I just fly low!
                            DDK Photography
                            sigpic

                            Comentariu


                            • #44
                              Va pus gagica poza si acum toti sunteti pe ea

                              Deja id-uri chestii trestii in loc sa ii spuneti ca e frumoasa si asa...

                              Comentariu


                              • #45
                                Pai daca nu era frumoasa nu ii mai ceream id-ul.
                                Nu ti se pare logic?
                                I don`t drive fast, I just fly low!
                                DDK Photography
                                sigpic

                                Comentariu

                                Procesare...
                                X