Da Adi , eram zeu muntilor.
Urcasem cca 8 km doar pe niste pietroaie , ca sa ajung sus pe un platou propietate privata (Gradistea) . Si acolo o priveliste ... meserie , nu puteam sa ratez ocazia fara sa o admir , mai ales ca mi-am chinuit tractorul pe drumul ala .
Si ca sa nu fiu off topic pana la capat .... hai mai Adina , te rog eu .... pune si tu o poza cu tine .
Prea ai facut curioasa o tara intreaga.
Urcasem cca 8 km doar pe niste pietroaie , ca sa ajung sus pe un platou propietate privata (Gradistea) . Si acolo o priveliste ... meserie , nu puteam sa ratez ocazia fara sa o admir , mai ales ca mi-am chinuit tractorul pe drumul ala .

Si ca sa nu fiu off topic pana la capat .... hai mai Adina , te rog eu .... pune si tu o poza cu tine .
Prea ai facut curioasa o tara intreaga.

















Comentariu