Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Care soferi va enerveaza cel mai tare?

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Care soferi va enerveaza cel mai tare?

    Puteti aici sa spuneti care soferi v-au deranjat in trafic si acele categorii de soferi care va enerveaza de obicei.

  • #2
    Pe mine ma enerveaza aia care se misca in reluare..."bosorogi"...adormiti si in mod special femeile...care se misca ca bosorogi...majoritatea femeilor conduc prost...imi este si frica cand stau in spatele lor(te poti trezi in orice moment cu o frana din partea lor, te baga in belele fara sa vrei).

    Comentariu


    • #3
      Eeeee.......nu toate femeile sunt la fel...dar..ai dreptate...cand stai in spatele uneia care..........
      .....aham......restul e logan!!!!!

      Comentariu


      • #4
        Nu ii suport pe cei cu lanturi groase de aur la gat si ceafa lata un pic mai bruneti, care au impresia ca sunt stapanii soselelor.
        Cand prostul e la locul lui, nu ma deranjeaza, ma deranjeaza numai atunci cand e la locul altuia.

        Comentariu


        • #5
          toti cei de mai sus, plus batranii care ies cu masina de 100 de ani o data pe an la plimbare si cred ca e 1970 si nu e nimeni pe sosea..si pleaca de pe loc in fata ta fara sa semnalizeze..se opresc brusc cand iau curbele ca asa stiu ei si in principal nu reactioneaza in nici un fel la nimic
          sigpic

          Comentariu


          • #6
            Pe mine ma enerveaza taximetristi . Desi nu toti fac subiectul enervari mele , in general sunt nesimtiti, parcheaza total aiurea, si sunt indisciplinati in trafic. Uita sa mai semnalizeze, nu pasreaza o banda de mers si multe altele . Parerea mea dom'le.
            sigpic

            Comentariu


            • #7
              Cu totii aveti dreptate... eu doar am sa completez: ma deranjeaza "soferi" care semnalizeaza la sensurile giratorii, dar ei continua drumul inainte... o patesc aproape de fiecare data cand vin in Constanta la cele doua sensuri de la Ovidiu si Palazu... Tinand cont ca trebuie sa le cedezi prioritatea celor ce se afla in sens: reduci sau chiar opresti - ca sa treaca "soferul", iar el isi continua drumul, iar daca o patesti de 2 ori pe zi credeti-ma ca te enervezi. Zilele trecute erau si 2 echipaje de politie in sensul de la Ovidiu si am oprit eu si inca 2 masini ca semnaliza o masina de gunoi... si a trecut pe langa noi a fost chiar comica faza.

              Comentariu


              • #8
                Cei care nu semnalizeaza la schimbarea benzii sau directiei de mers/ cei care semnalizeaza aiurea in sensul giratoriu. Frate...daca vrei inainte nu semnaliza!!
                Chiptuning si Remapari DIMSPORT
                sigpic

                Comentariu


                • #9
                  ba pe mine ma enerveaza aia cu masinile modificate care nu fac liniute la semafor X( natzia mamii lor !
                  Audi A3 8L Rules !

                  Comentariu


                  • #10
                    Toti acei soferi care se incadreaza la capitolul:Imbecili la volan.
                    Alfista fino alla morte! Il cuore ha sempre ragione!

                    sigpic

                    Comentariu


                    • #11
                      Dap,recunosc, marea majoritate feminina conduce foarte prost...mai sunt si exceptii ,pe mine ma enerveaza cei care se inghesuie la semafor din lateral si nici nu semnalizeaza si esti fortat sa i lasi ca nu-i agati ,si mai sunt cei care iasa din curti,incinte,etc ...ii lasi si pe urma te tin cu a doua in spatele lor .

                      Comentariu


                      • #12
                        Hai sa va povestesc ce sofer m-a enervat azi pe mine , si nu numai . Un hodorg deala cu basca pe cap , conducea un hoit de Lada , si cum stateam noi toti aliniati frumos asa la semafor ... ne intoxica gagiu cu fumul de la troaca lui . Asta nu ar fi fost nimic , daca la urmatorul semafor nu se oprea fara nici o jena intr-o Fiesta new , condusa regulamentar de o doamna, defapt asteptand culoare verde a semaforului. Cum sa nu-ti sara mustaru pe indivizi deastia care ies din an in Paste la plimbare, si atunci cand ies .... pac pac, busesc cate ceva . Toata stima pt. doamna respectiva , ca si-a pastrat calmul cat de cat , eu unul il tocam.
                        sigpic

                        Comentariu


                        • #13
                          Ca tot veni vorba de poluare masinilor vechi....vreau sa zic ca numai suport daciile vechi...cele fara catalizator, mai prind in spatele uneia prin oras si vreau sa zic ca te omoara,acum imi dau seama cat de mult inseamna un amarat de catalizator si incep sa le dau dreptate celor din Franta care in anumite orasele au/vor interzice accesul masinilor sub o anumita vechime.
                          Abia astept sa se mai ieftineasca masinile electrice si poate imi iau si eu una peste 10 ani...alea cel putin nu polueaza deloc,vom respira si noi un aer mai curat.

                          Comentariu


                          • #14
                            Atata timp cat in Romania , nu se va pune piciorul in prag referitor la normele de poluare .... asa cum au facut nemtii acum zeci de ani .... inca o sa bagam in noi mult si bine fum/gaze . Si nu numai de la turisme, cat si de la camioane sau alte utilaje ce , culmea , inca circula pe drumurile patriei.
                            Stiu ca multi nu-si permit inca o masina mai decenta si folosesc "batrana" pana cade de tot , dar de multe ori in afara de poluarea care o produc , sunt niste pericole reale in trafic . Marea majoritate d.p.d.v tehnic , sunt depasite de mult : frane , directie , stabilitate . Si totusi au ITP-ul valabil !
                            sigpic

                            Comentariu


                            • #15
                              Si ironia sortii inca se mai poate face pe naspa ITP-ul.
                              sigpicLogan 1.6 16v 85 SRY

                              Comentariu

                              Procesare...
                              X