Anunț

Adună

Reguli de postare a anunturilor

Reguli
- NU este corect si diplomat sa comentati destructiv si negativ asupra unui anunt sau post din acesta. Prin urmare, postul va fi sters.
- TREBUIE sa puneti pretul si date de contact neaparat. Orice topic fara aceste date de contact va fi inchis provizoriu pana userul va da aceste informatii.
- NU aveti voie sa puneti link spre alte site-uri
- NU este voie sa puneti link spre alt anunt in topicul facut de alt user, daca prin aceasta se intelege ca o persoana vrea sa "actioneze distructiv" asupra anuntului.

Instructiuni & sfaturi de postare
- Puneti poze. Un anunt cu poza are cu peste 75% mai multi vizitatori fata de unul fara poza.
- Puneti date de contact cu persoana care vinde produsul, telefon si e-mail, eventual ID de messenger.
- Ganditi-va la ce intrebari ati putea primi de la cei interesati si puneti raspunsurile in primul post, pentru a evita discutiile ce pot ajunge la cateva pagini si cateva saptamani fara sa se finalizeze pozitiv anuntul.

SE INTERZICE "UP" MAI DEVREME DE 2 ZILE DE LA ALT "UP" pentru a lasa si alte anunturi sa ramana pe prima pagina.
Vezi mai mult
Vezi mai puțin

Vand WV Sharan

Adună
Acest topic este închis
X
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand WV Sharan

    VAND Wv SHARAN :
    An 1996 .
    Radio CD .
    Scaune incalzite .
    6 Geamuri electrice .
    Climatronic .
    Cutie manuala 5+1 viteze .
    Masina merge impecabil.
    Motor 1,9 TDI .
    268.000 km .
    Vand sau schimb cu autoturism dupa anul de fabricatie 2000 .
    Pret : 4670 Euro
    Masina are si sirocou dar nefunctionabil......


  • #2
    Nimeni nu vrea asa ceva?

    Comentariu


    • #3
      Incearca sa-l pui pe mai multe site-uri din domeniu vanzare masini SH ca de exemplu pe autovit.

      Comentariu


      • #4
        @PWR- diplomat ca intotdeauna .


        @ gabibossul-Incearca sa mai dai cate un upp pe acest anunt si poate reusesti sa o vinzi.
        P.S: Te rog sa incepi frazele cu litere mari si la sfarsitul comentariului sa pui punct sau alte semne de exclamare dupa caz ( ti-am rectificat eu comentariile ).

        Comentariu


        • #5
          Upp pentru acest anunt!

          Comentariu


          • #6
            Chiar niciun comentator cu oferte pentru acest frumos w?

            Comentariu


            • #7
              Up cam tarziu, cu up dar am fost foarte ocupat nimeni intersat?Pret nou 4300euro negociabil

              Comentariu


              • #8
                Daca vrei sa o vinzi pune anuntul pe site-uri specializate de vanzari(vitan,etc).

                Comentariu


                • #9
                  L-am pus si pe siteuri speciale.

                  Comentariu


                  • #10
                    Din nou UP! Chiar nimeni nu vrea un sharan?

                    Comentariu


                    • #11
                      UP!Masina a primit un filtru de ulei marca mann si unul de motorina marca ABY PARTS.Insa trebuiesc montate

                      Comentariu


                      • #12
                        Up! Chiar nimeni nimeni nun vrea un sharan ingrijit exemplar?

                        Comentariu


                        • #13
                          UP!Chiar niciun ofertant pret nou 3900euro negociabil.Haideti ca e chilipir si ingrijit si ieftin

                          Comentariu


                          • #14
                            UP!Sper sa nu va suparati pretul scade la 3899euro haideti nimeni nu il vrea am schimbat uleiu si filtru de ulei alaltaieri.

                            Comentariu


                            • #15
                              Nimeni nu vrea?

                              Comentariu

                              Procesare...
                              X