Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Tuning auto personalizat

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Tuning auto personalizat

    Salut. Ce parere aveti despre conceptul de tuning auto personalizat, ma refer aici la modificarile exterioare si interioare ale masinii. Spre exemplu: Cineva iti deseneaza un kit exterior, sau modificarile de design ale interiorului, tinand cont de parerea ta si incercand sa realizeze "visul" tau. Apoi iti va fabrica acesti kit si il va monta pe masina. Avantajul este ca poti vizualiza produsul final, si impactul acestuia asupra masinii
    5
    2500-3000 ron
    20,00%
    1
    3000-3500 ron
    40,00%
    2
    3500-4500 ron
    0,00%
    0
    4500-6000 ron
    40,00%
    2

  • #2
    Pare un concept bun, vezi produsul si daca esti multumit continui.

    Comentariu


    • #3
      Nu vreau sa cumpar produsul, vreau sa-l fac Si mi-ar fi de folos sa stiu daca cineva ar fi interest de asa ceva.

      Comentariu


      • #4
        Nu prea are lumea bani de tuning.
        Plus ca pana nu vad ceva frumos din mainile tale nici macar nu m-as gandi sa apelez la tine.
        Posteaza cateva lucrari si poate,poate vreuna face cuiva cu ochiul.

        Comentariu


        • #5
          Momentan nu am realizat nimic fizic, desene am destule pentru a le prezenta...si voi posta cateva, dar consider ca cel mai bun exemplu despre cum va functiona conceptul este de a realiza cateva schite urmand indicatiile voastre. De aceea, rog doritorii, sa posteze poze cat mai calitative (pentru o baza de lucru cat mai buna), alaturi de modificarile dorite. Eu voi realiza cateva schite pe care o sa le postez, schite care vor putea fi discutate si modificate. Dupa parerea mea acesta este cel mai greu...de aici pana la realizarea matritei si a kit-ului mai este doar un pas.

          multumesc

          Comentariu


          • #6
            Aici 5 incercari. Astept parerea voastra
            Fișiere atașate

            Comentariu


            • #7
              posteaza un desen cu un bmw e46 pe gri sa fie masina iar kitul sa fie slim cat mai apropiat de naturaletea masinii ma refer decat la spoilere si praguri fara aripi umflate si destea dupa ce vad desenul vb mai multe
              BMW E46 318i

              Comentariu

              Procesare...
              X