Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Sugestii,probleme,etc!!!

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Salut...nu inteleg ce se intampla, mi-au disparut cateva posturi de pe cateva arii ale forumului???Stie cineva despre ce este vorba?
    Alfista fino alla morte! Il cuore ha sempre ragione!

sigpic

Comentariu

S-a mai plans cineva de acest lucru...nu esti primul, posturile nu au cum sa dispara asa din senin decat daca cineva le sterge fizic.
      Iar acces ca sa poata stearga in felul asta...nu au decat administratori, eu sincer sa fiu nu am nici-un interes sa sterg vreun post mai ales cand e un forum nou ca asta.

Comentariu

Refreshul la forum se face in timp real ? Dupa ce citesc un topic pe pagina principala imi arata ca este necitit.

Inca un aspect, eram pe pagina principala, am dat un refresh si mi-au aparut mai multe topicuri in care un anumit user a postat, ceea ce era imposibil ca in 5 secunde sa posteze pe 5-6 topicuri.

La fel cu userii online, nu cred ca cei afisati sunt si cei online in acel moment.
        sigpic .

Comentariu

Cu refresh-ul e in felul urmator... daca cineva posteaza pe un topic...imediat apare pe main...cu conditia sa apesi si tasta F5 de pe tastatura sau pur si simplu daca rasfoiesti pe forum automat apare ca undeva s-a postat, asa e pe orice forum.
          Adica daca tu stai pe pagina pricipala la forum si nu ai facut nimic timp de 30 de minute sa zic asa...si daca ai dat un refresh atunci la pagina automat ca o sa iti apara mai multe postari...in cazul ca s-a postat.
          Vezi ca e sus un buton din care poti seta ca toate topic-urile sa apara ca citite.
          Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Marcheaza-Forum-Citit.JPG 
Afișări:	1 
Mărime:	131,4 KB 
ID:	37294
          Cat despre useri online...este cum zici tu, dar asa am pus eu setarea sa ramana mai mult timp datele de logare...ca fiind un forum micut...parem si noi mai multi.

Comentariu

Am si eu o intrebare. Exista pe undeva un buton ceva, de stergere a contului? Ca nu am vazut...
            Mazda 3 sedan TX i-stop
            sigpic

Comentariu

Din pacate nu exista.

Comentariu

Din ce motiv nu ar exista? :-?
                Mazda 3 sedan TX i-stop
                sigpic

Comentariu

Ca nu exista, nu ai sa gasesti pe niciun forum asemenea buton.
                  E suficient sa numai postezi sau faci cerere sa ti se inchida topic-ul/topic-urile si gata.
                  Nu cred ca te-a deranjat nimeni pe forum aici, nu inteleg de ce vrei sa iti stergi user-ul?...eventual daca nu doresti sa mai primesti mail-uri de ziua ta...sau ceva promo de pe forum...poti sa iti schimbi si adresa de mail de la user aici si ai rezolvat problema.

Comentariu

Aha, am intrebat doar, nu stiam ca pe orice forum nu se gaseste un asemenea buton :-?? Stai linistit ca nu m-a deranjat nimeni, numai ca nu am mai intrat de ceva timp pe acest forum si m-a batut gandul sa imi sterg contul, decat sa il abandonez... In fine, multumesc de raspuns, m-am lamurit
                    Mazda 3 sedan TX i-stop
                    sigpic

Comentariu

Postat în original de Basti77 Vezi post
                      Refreshul la forum se face in timp real ? Dupa ce citesc un topic pe pagina principala imi arata ca este necitit.
                      Asta o patesc si eu. Chiar si daca postez intr-o arie in care nu am mesaje necitite, cand ies din ea, pe Main Page imi arata ca am posturi necitite. Cand intru in arie imi arata toate topicurile citete (asta in cazul in care crezi ca a postat cineva in acelasi timp cu mine).

Comentariu

Eu in cazul asta folosesc asta:

Comentariu

Pai da, dar asta imi arata tot forumul ca fiind citit. Normal ar fi ca dupa ce citesc tot dintr-o arie sa mi-o arate ca citita automat, nu sa marchez eu manual..

Comentariu

Imi cer scuze pentru ca nu ati putut accesa forumul cu doua zile in urma, cauza a fost schimbarea hostului.

Comentariu

Procesare...
                            X