Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Propunere sectiuni noi forum

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Propunere sectiuni noi forum

    Daca aveti idee de noi sectiuni in forum sau ati vazut pe alte forumuri sectiuni noi sau anumite subiecte care se pot incadra doar intr-o noua sectiune care nu exista puteti spune aici si facem.

  • #2
    Am vazut ca in ultima vreme este la moda in "comunitatile rivale" un concurs, sa zicem, gen "Masina lunii" ( si aici ma refer exclusiv la membrii forumului ). 2 saptamani de inscriere, 1 poza cu masina postata dupa care 2 saptamani se face poll si se voteaza! Ca premiu sa fie postarea masinii pe prima pagina a forumului sau ceva de genu asta ...
    Credeti ca ar avea succes si aici !?
    In progress 1st 206+

    Comentariu


    • #3
      Ar avea succes daca am fi mai multi useri activi.

      Comentariu


      • #4
        Am propus chestia asta din dorinta de a atrage publicul si de a-i face pe membrii actuali sa fie mai activi. Propunandu-si masina si organizand un poll poate asa va fii mai mult miscare pe aici ...

        L.E : De un mic chat ce ziceti !? Se poate introduce undeva la marginea paginii principale ?
        In progress 1st 206+

        Comentariu


        • #5
          Legat de chat, nu stiu ce sa zic, o sa creasca resursele care le folosim la server si o sa fim nevoiti sa schimbam pachetul de gazduire.
          Poate pe viitor in urmatorii ani cand o sa avem un buget mai mare pentru investitii, deocamdata e criza iar forumul nu genereaza aproape niciun venit.

          Comentariu


          • #6
            "Forumul nu genereaza aproape nici un venit" si nici nu va genera vreodata in ritmul asta. Ar trebui sa reganditi modul de administrare al forumului, promovarea firmelor care vor sa-si vanda produsele aici si sa numai vorbim de o promovare serioasa a comunitatii pe care am adus-o in discutie in numeroase randuri.
            In felul in care se misca lucrurile in acest moment la nivelul actual se va ramane daca nu vor fii schimbari ...
            In progress 1st 206+

            Comentariu


            • #7
              Ai perfecta dreptate, nu te contrazic, chestia e ca nu vreau sa umplu forumul cu reclame asa cum este prin alte parti, m-as multumi sa-mi acopere costurile de gazduire pe server.

              Comentariu

              Procesare...
              X