Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Renault Fluence

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Renault Fluence

    Salut tuturor !!!

    As vrea sa va prezint si eu masinuta mea. Renault Fluence 1.6 16v Privillege., an fabricatie 2010. desi am masinuta de doar 2 luni sunt foarte multumit de ea.

    Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC05080.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	105,9 KB 
ID:	46491 Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC05090.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	110,2 KB 
ID:	46492 Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC05082.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	109,5 KB 
ID:	46493

  • #2
    Imi place masina! Spor la km. I like ciocolata Lion. Sfatul Lion...stai afara! muhaha!
    Chiptuning si Remapari DIMSPORT
    sigpic

    Comentariu


    • #3
      Bine ai venit pe forum.
      Sa o stapanesti sanatos,arata fain fluence-ul,cat iti consuma in oras la mers normal?

      Comentariu


      • #4
        Felicitari pentru fluence, arata foarte bine, am vazut chiar azi un fluence identic cu al tau, doar ca asta cred ca avea jante de 16 sau 17. Ii schimba total aspectul!

        Comentariu


        • #5
          Exterior ok, interior ok, da au facut o prea barca..ii strica aspectu inaltimea maaaarrrreeeeeeeee
          sigpic

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de Mano Vezi post
            Felicitari pentru fluence, arata foarte bine, am vazut chiar azi un fluence identic cu al tau, doar ca asta cred ca avea jante de 16 sau 17. Ii schimba total aspectul!
            Probabil erau pe 17" , ale mele sunt pe 16" .

            Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC05091.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	110,9 KB 
ID:	36242 Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC05089.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	111,4 KB 
ID:	36243 Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC05081.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	110,4 KB 
ID:	36244

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de Geo Vezi post
              Exterior ok, interior ok, da au facut o prea barca..ii strica aspectu inaltimea maaaarrrreeeeeeeee
              Ti se pare mare pentru ca e cocotata pe arcurile stock de fabrica, daca ii schimba arcurile si pune ceva mai scurt(ceva de la Eibach) o sa arate mai bine.
              Si oricum e masina de familie...mare...spatioasa....e normal sa fie mai inalta putin.

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de PWR Vezi post
                Ti se pare mare pentru ca e cocotata pe arcurile stock de fabrica, daca ii schimba arcurile si pune ceva mai scurt(ceva de la Eibach) o sa arate mai bine.
                Si oricum e masina de familie...mare...spatioasa....e normal sa fie mai inalta putin.
                Ai dreptate , si megane 2 cu PDG era la fel de inalta , , oricum urmeaza folii fata + spate pana la sfrasitul lunii , prin martie jante 17" , apoi poate cine stie o coboram putin , bani sa fie .

                Comentariu


                • #9
                  E pacat sa nu faci, si arcurile chiar nu sunt scumpe(pana in 200 euro), importatorul oficial la Eibach in romania este Nicu, asta e site-ul lor http://www.racingnick.ro/rn/categories/index/307/35
                  O sa ramai si cu confort si va arata si mai bine.
                  Eventual poti sa ii faci si o resoftare, mai storci 10cp din motor.

                  Comentariu


                  • #10
                    Daca o tii ca masina de familie, foarte bine, poate sa ramana si asa, ca parca loganurile noastre nu sunt de familie, da asta nu m a impiedicat s o las jos si sa mai tai o spira ..daca e pentru el, clar merita sa aiba un aspect mai sportiv....motoru e destul de sprinten, chiar daca e masina mai grea..eu vad resoftarea ca un avantaj pentru masinile mai chinuite putin pentru un plus de "svac"
                    sigpic

                    Comentariu


                    • #11
                      te sustin la partea cu resoftarea la un pret foarte bun. Important este sa faci 3000 de km minim cu ea.
                      Chiptuning si Remapari DIMSPORT
                      sigpic

                      Comentariu


                      • #12
                        Din cate stiu eu de la un posesor e o masina fiabiala pentru drumurile noaste.
                        Iti doresc multi km fara probleme si spor la modificari.
                        sigpicLogan 1.6 16v 85 SRY

                        Comentariu


                        • #13
                          Frumoasa masina..sa o stapanesti sanatos !
                          [R] Clio 2 Autentique [Odyssee]
                          sigpic

                          Comentariu


                          • #14
                            Ceva noutati, modificari?

                            Comentariu

                            Procesare...
                            X