Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Si al meu Peugeot 307 SW

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Si al meu Peugeot 307 SW

Acum 3-4 ani tata imi face cadou bani de o masina, faza tare e ca trebuia sa ne placa la amandoi,la mine sa iasa bine tunata, la tata sa ai placa din prima cum arata si mergem pe varianta un Peugeot 307 SW pentru ca eu sufar de muzica si imi trebuia spatiu de depozitare a subwoferului.
    Am dat 8500 euro pe ia si cu inca 6000 euro am reusit sa fac asta din ea, dar la proiect se lucreaza in continoare dar mai usor ca nu prea mai sunt fonduri nerambursabile.

Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Peugeot-307-01.JPG 
Afișări:	1 
Mărime:	40,8 KB 
ID:	47287 Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Peugeot-307.JPG 
Mărime:	95,8 KB 
ID:	47288

Masina arata super daca e aia din cele 2 poze, imi place mult ca ai schimbat ledurile din bord,consola centrala, felicitari.

Comentariu

impresionant.a iesit super super masina

Comentariu

Salut.
        O masina foarte frumoasa , spatioasa si atragatoare.
        Sa o stapanesti sanatos si sa va bucurati de ea .
        P.S.: Ar fii mult mai bine daca ai pune poze cu motorul si masina in totalitate.
        P.S.2: Mai multe detalii despre cilindreea motorului , intretinerea la astfel de masina si problemele aparute in decursul timpului .

Comentariu

Bine ai venit!
          Masina pare o bijuterie, te rog incanta-ne cu mai multe poze si arata-ne si ce muzica ai in spate ...
          In progress 1st 206+

Comentariu

scuze de intarzaiere.multumesc pentru apreciere masina este bagata iara la modificat as putea sa va pun o poza ceva mai veche cum arata.motorul este clasc 2000 hdi doar intretinut nu bag bani in motor ca nu sunt atras asa tare de viteza.trebuie sa fac exteriorul,interiorul si apoi voi unbla si la motor daca e de ceva.
            Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	153.jpg 
Mărime:	145,5 KB 
ID:	42215

Comentariu

Procesare...
            X