Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Ce jocuri mai jucati?

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Ce jocuri mai jucati?

    Ce jocuri mai jucati?
    Eu mai ma relaxez la un CS din cand in cand sa omor plictiseala.
    Ultima editare de PWR; 29.Jan.2011, 20:28.

  • #2
    Din cand in cand un survival horror sau pe genu asta...calculatoru saracu nu mai face fata, asa ca m am dat pe consola
    sigpic

    Comentariu


    • #3
      Eu sunt cu jocurile in genu NFS,tot ce tine de masini imi place,Test Drive Unlimited, GRID.
      Nu am incercat inca ultimul joc din seria NFS,sunt curios cum este.

      Comentariu


      • #4
        Eu ma rezum la simulatoare, gen cmr4 dar destul de rar; in special joc foarte mult F1 2010.
        Mai joc si strategie, in special seria Command and Conquer si turn based strategy Civilization V.
        sigpic

        Comentariu


        • #5
          @PWR, ultimu NFS e penibil pe PC, WII, PSP si Mobile n-am jucat pe XBOX sau PS3 da nu ma astept la multe..m a facut sa revin la NFS3 originalul Hot Pursuit, atat de mult nu mi a placut..nu argumentez de ce, ca fiecare are o alta parere...
          sigpic

          Comentariu


          • #6
            Ma enerveaza ca majoritatea jocurilor noi care apare necesita resurse de sistem mari...asta daca vrei s-a joci jocul la o rezolutie decenta 1024x768 cu detalii pe mediu macar,practic te obliga sa-ti schimbi placa video odata la cel mult 4 ani...poate chiar si procesorul,mai mult RAM.

            Comentariu


            • #7
              Ce sa-i facem , avem o economie bazata pe consum!acum totul este comercial si facut sa-l schimbi cat mai repede, nici bine nu ai cumbarat un produs ca si apare alta versiune mai noua, problema este ca noile sisteme nu sunt intotdeauna compatibile cu cele vechi, cea ce te face sa cheltui alti bani si tot asa...

              Comentariu


              • #8
                Eu ma delectez cu nfs world si urban terror toate online. Sunt ok jocurile, le joc cu mare placere
                https://www.facebook.com/www.crisgarage.ro

                Comentariu


                • #9
                  Gran Turismo si Tourist Trophy mai nou .

                  Comentariu


                  • #10
                    PC-ul meu nu mai duce de mult joucir, asa ca ma joc pe WII, d astea lejere si cateodata cand mai apare ceva din NFS sau ce mai jucam pe pc, le mai incerc si p alea...da oricum foarte rar ma joc in ultimu timp...
                    sigpic

                    Comentariu


                    • #11
                      Azi am omorat plictiseala cu un Red Alert - de dragul vremurilor bune...
                      Dar in rest sufar de o maladie si ii zice: " NeedForSpeed "

                      Comentariu


                      • #12
                        Juiced 2 mai jucam
                        I don`t drive fast, I just fly low!
                        DDK Photography
                        sigpic

                        Comentariu


                        • #13
                          Red alert 2, Need for Speed Underground 2, Track Mania United si miniclip.com
                          Yahoo: danxtazy
                          Cars: Opel Astra F 1.6SZ & BMW 316i Compact.

                          Comentariu


                          • #14
                            o punem de un joc in retea ?

                            Comentariu


                            • #15
                              RealMyst, adica un quest
                              Miturile in care credem au tendinta de a deveni realitate

                              Comentariu

                              Procesare...
                              X