Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Aston Martin Cygnet

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Aston Martin Cygnet

    Aston Martin zic ca au o masina noua care vin in ajutorul persoanelor care fac naveta, denumit Cygnet. Mie mi se pare un Touota IQ re-branduit si cu un pret de 35000 de dolari, nu stiu ce poate sa faci cu el si nu poti cu Toyota. Ce ziceti?
    Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Aston-Martin-Cygnet-Concept-4.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	65,6 KB 
ID:	46745Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	2010_aston_martin_cygnet_concept_toyota_iq_01-4b77a5575314c.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	76,2 KB 
ID:	46746Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	2009_Aston-Martin_Cygnet_Concept_Interior_01.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	86,9 KB 
ID:	46747
    sigpic

  • #2
    cum 35.000 de $???????????
    Chiptuning si Remapari DIMSPORT
    sigpic

    Comentariu


    • #3
      E frumoasa , dar parca seamana cu un Fiat 500 machiat. Iar daca pretul este cel real... 35000 de ani sa stea in showroom.
      sigpic

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de SAILOR MAN Vezi post
        E frumoasa , dar parca seamana cu un Fiat 500 machiat. Iar daca pretul este cel real... 35000 de ani sa stea in showroom.
        E frumoasa da nu prea ))

        Ok, este aceeasi toyota aygo, adica c1, adica 107... nu?
        Chiptuning si Remapari DIMSPORT
        sigpic

        Comentariu


        • #5
          Oricum ar fi , e mica adica perfecta de oras. Trebuie sa recunoasteam ca cel putin interiorul arata excelent . Se vede ca au lucrat cu materiale de calitate , si e plina de "tehnologie". Dar si 35K , nu as da pe ea.
          sigpic

          Comentariu


          • #6
            Imi retrag afirmatiile de mai sus, este vorba despre Toyota IQ, si din ce am vazut pretul va fi undeva la 30000 de $. Se vrea a fi o masina mica "de lux". OK Aston, spor la treaba. Sunt curios cati vor veni cu ele la softat spunand..."nu sunt multumit de felul in care trage Astonul meu... fa-mi stage 2!".
            Chiptuning si Remapari DIMSPORT
            sigpic

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de CT84LEU Vezi post
              Ok, este aceeasi toyota aygo, adica c1, adica 107... nu?
              Chiar aduce asa din profil cu una din cele enumerate de tine...practic au mai bagat si ei niste piele,jenti,etc si cer de 3 x mai mult ca un aygo sa zicem.
              Si un Aygo daca mi-as lua si sa-l fac eu acasa...tot nu ma ajunge la pretul ala de 30000...in bani aia cam 50% platesti brand-ul Aston Martin.

              Comentariu


              • #8
                Gresit, costa 30 000, full, si nu vreti tot full de la aston martin, cu volanul pe partea,,gresita" stanga. Pentru ei, cu volan pe dreapta, o versiune mid, fara piele, costa 11 000 lire.
                sigpic

                Comentariu


                • #9
                  De fapt, nu...Datele oficiale sunt urmatoarele: 38000 euro pret de baza si pentru versiunea Cygnet Launch Edition ajunge la 48000 euro, fiind deasemenea un lucru oficial ca la baza e un IQ, adica motor de 1.3l de 99cp.
                  sigpic

                  Comentariu


                  • #10
                    ce motoare ? ce consumuri ?

                    Comentariu


                    • #11
                      Doar ce am zis mai sus...1.3l de 99 de cai
                      sigpic

                      Comentariu

                      Procesare...
                      X