Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Intalnire nationala

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #16
    E buna ideea asta cu nr de tel dar si cea cu gratarele ca nu avem salarii de peste mia de euro... asta am zis intalnire nationala dar nu organizata pur si simplu sa ne intalnim asa la mare la o beuta, niste mici, seara intr-un club ceva... Mai mult de distractie bn si ne aratam si masinile dak vreti
    Pasionat de fiarele vechi care merg mai spectaculos decat plasticele de ultima generatie

    Comentariu


    • #17
      Aici te contrazic Vyctor.....O nationala presupune exact ce am zis in postul anterior , ce vrem sa facem noi acum la mare este o agapa.....Daca facem nationala pai ori ne intalnim ori stam acasa De asta am zis ca e complicat cu nationala acum....Deocamdata ramane cea mai viabila varianta sa ne intalnim pe "bucati" vara asta cand ajungem pe litoral
      Si Vis Pacem , Parabellum !!!

      Comentariu


      • #18
        Adica la intalnirea noastra ...
        sigpic

        Comentariu


        • #19
          Va asteptam la vara in Constanta, mergem la o baie in mare impreuna, poate si un gratar.

          Comentariu


          • #20
            Postat în original de DeLuXe Vezi post
            Adica la intalnirea noastra ...
            Nu neaparat...cum am zis si mai sus, intalnirile noastre sunt parte din forum, da nu coincid...deci daca cineva ajunge vara asta si anunta, se poate realiza o intalnire mai din scurt la care pot veni si alti membri ai forumului din constanta, nu doar Petrolhead...topicu de intalniri CT e deschis, deci cine e pe drum, posteaza acolo, zice unde si cand vine si ne adunam mai multi daca suntem..poate in functie de unii se hotarasc si altii sa vina si uite asa iese adunare mai mare..daca merita vara asta, paote la anu si o nationala adevarata
            sigpic

            Comentariu


            • #21
              La anul mizez si eu pe o nationala ca la carte . Pana atunci ne mai cunoastem , imprietenim etc. Oricum in vara asta sigur ma vad cu cativa dintre voi in special cu "matrozul"
              Si Vis Pacem , Parabellum !!!

              Comentariu


              • #22
                In mai putin de 2 luni vin si eu in tara vreau sa fac si eu cunostinta cu cei din Pitesti poate imi ziceti si mie aici toti kre sunteti! Restu ne vedem la mare mici bere si gratare ))
                Pasionat de fiarele vechi care merg mai spectaculos decat plasticele de ultima generatie

                Comentariu


                • #23
                  Eu sunt din Mioveni, pot veni imediat in Pitesti.
                  Cam cati suntem din Arges?
                  sigpicLogan 1.4 MPI
                  Dupa doua blituri, daca nu sunt in spate sunt in stanga.

                  Comentariu


                  • #24
                    Din cate am vazut sunt eu, THUNDER77 si u poate faccem o intalneala pe 21 iulie vin in tara si poate ne vedem toti atunci si vb mai multe asa fata in fata
                    Pasionat de fiarele vechi care merg mai spectaculos decat plasticele de ultima generatie

                    Comentariu


                    • #25
                      Facem cum sa nu, poate pana atunci mai apar membrii din Arges.
                      sigpicLogan 1.4 MPI
                      Dupa doua blituri, daca nu sunt in spate sunt in stanga.

                      Comentariu


                      • #26
                        Eu unul , argesenii mei , sunt pentru intalneala Aline , noi cred ca o sa ne vedem si in trafic Masina ta sare repede in ochi iar a mea e usor de recunoscut intrucat , Xantia 1 cu facelift , e mai rara prin judetul nostru Plus ca eu sa zilnic naveta la serviciu , in Colibasi , la "facultatea de studii indelungate , fara diploma si masterat"
                        Si Vis Pacem , Parabellum !!!

                        Comentariu


                        • #27
                          Esti jandarm la "mititica" aici la Colibasi?
                          Las-mi id-u tau pe PM.
                          sigpicLogan 1.4 MPI
                          Dupa doua blituri, daca nu sunt in spate sunt in stanga.

                          Comentariu


                          • #28
                            Dati-mi ma si mie ,,aidiurile" voastre de mess asa pe pm
                            Pasionat de fiarele vechi care merg mai spectaculos decat plasticele de ultima generatie

                            Comentariu


                            • #29
                              Este mult prea devreme pt o intalnire nationala. Lasati forumul sa mai creasca si dupa puteti face ceva cu siguranta.
                              TA-Technix - Suspensii Sport pt masina TA

                              Comentariu


                              • #30
                                Hai ca imi dau si eu cu parerea ca participant la toate nationalele de pe PCR si ca organizator si coorganizator la 5 din ele.

                                Ca locatii pe care noi le-am ales au fost urmatoarele:

                                - Zona Rasnov, 4 pana acum.
                                - Sambata de Sus, in apropiere de Transfagarasan.
                                - Paltinis de Sibiu, cea mai numeroasa, ~ 65 de participanti.
                                - Durau, super zona chiar daca am batut sute de km. pana acolo, pacat ca a fost cam scurt.

                                1. Nationalele merg bine in luna MAI, este dupa Paste si pana in concedii si in OCTOMBRIE, dupa concedii, lumea isi mai revine cu banii.

                                2. Zona sa fie centrala, daca observati cu exceptia Duraului, unde am depasit si acolo 25 de participanti, au fost si din Cta, mai toate au fost centrale.

                                3. Pretul urmarit a fost unul cazare + MD bufet suedez si care sa nu depaseasca 120 ron / zi de cuplu, anul trecut s-a obtinut si 110 ron la Conca - Rasnov.

                                4. Accesul la tot ce ofera locatia: teren fotbal, biliard, tenis de masa, etc., toate in pret avand in vedere ca ocupam o vila intreaga.

                                5. Posibilitatea, cea mai cautata de noi dar si cea mai grea de acceptat de multe pensiuni, ca seara sa avem acces la gratar, sa ne facem noi gratarul, masa noastra.

                                Cam asta trebuie cautat in mare.

                                Toate aceste lucruri noi le-am gasit pana acum la : Conca - Rasnov, Cheile Cetatii - Rasnov (pe cheile Rasnoavei) si cam atat.

                                Daca la anul se va face ceva pot ajuta, macar cu cateva sfaturi.

                                Sa va dau un exemplu de cost la ultima nationala de la Cheile Cetatii.

                                Costul pe camera a fost 110 ron / zi, deci 220 ron de cuplu.
                                Pentru masa s-a cumparat din Brasov - Carrfour iar suma care avenit de cuplu a fost 70 ron pentru toata perioada. S-a cumparat de la aperitive, carne de fripturi, legume, fructe pana la bauturi, bere, vin, sucuri, dulciuri, chestii de rontait.

                                Pe langa acestea fiecare a mai venit cu ce-a mai gasit de cuviinta: O tarie, un fruct, o cutie de pateu, in mare produse neperisabile, un salam, o cutie de branza, cateva oua, etc. si asa s-a umplut frigiderul.

                                Bucatari au fost in mare parte (95%) numai baietii, eu personal m-am ocupat de garnituri, salate, omlete, aranjamente.
                                sigpic .

                                Comentariu

                                Procesare...
                                X