Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Intalniri membri forum Constanta

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Intalniri membri forum Constanta

Daca tot suntem din Constanta, zic sa ne cunoastem mai bine, asa ca propun aici sa stabilim care e de acord sa vina la intalnire.
    Pentru ca suntem putini deocamdata, propun sa facem intalnirile impreuna cu cei din PetrolHead.
    Locatie este: Cafenea Corner din Eforie Nord este chiar in centru.
    Iar ca data si ora zic sa fie : Sambata la ora 17.
    Cine vine sa-si anunte prezenta aici!
    Ultima editare de PWR; 24.Feb.2011, 19:14.

As vrea sa vin si eu, daca nu intervine nimic. Cel mai sigur anunt sambata dimineata.

1. PWR
    2. tzunny (60%)

Nu stiu unde este cafeneaua, nu cunosc Eforie. Puteti atasa o harta, o schema ceva?

Comentariu

te tii dupa noi tzunny, mergem gramada, intram in eforie dam muzica la maxim si deschidem geamurile iar cand ajungem ajungem in centru turam motoarele in limitare pana iese lumea pe strada )))))

))))))) eu am glumit, ma stiu cu tzunny si stia ca glumesc
      Ultima editare de PWR; 27.Feb.2011, 21:19.

Comentariu

Daca nu lucrez la masina sambata puteti sa va bazati si pe mine
        Subaru Impreza 2.0R Sport

Comentariu

Referitor la titlul topicului , sunt 100% deacord . Chiar mi-ar face placere sa ne intalnim, mai ales ca sunt multe persoane din C-ta sau localitati nu prea indepartate, si este o ocazie excelenta sa facem cunostinta cu noi prieteni .
          Daca nu se supara nimeni , propun sa ne punem la comun deacord cu o alte locatie , poate una mult mai cunoscuta unde nu bajbai dupa ea ... si chiar si o zi anume. Poate facem si o lista cu cei ce mai sunt interesati de aceasta intalnire : Supercars.
          Ultima editare de PWR; 26.Feb.2011, 20:23.
          sigpic

Comentariu

Oki am inteles au existat cateva neintelegeri, s-au rezolvat, pana la urma ce facem? Ne intalnim la Eforie sau in alta parte?
            Sa nu intelegi gresit ca eu vin din Tulcea, stau in Constanta de 3 ani deci membri sunt din CT. ........ Asteptam propuneri cu locatia. .. Seara buna

Comentariu

Ai gasit locatia, ti-am pus si harta domnu. Te asteptam. Sa fi atent cu ora, o sa gasesti pe forum in timp util.
              sigpic

Comentariu

Ma bucur ca pe la urma s a ajuns la o intelegere , chiar sunt happy
                Ultima editare de Christnacht; 24.Feb.2011, 19:02.
                https://www.facebook.com/www.crisgarage.ro

Comentariu

Postat în original de naiman Vezi post
                  Oki am inteles au existat cateva neintelegeri, s-au rezolvat, pana la urma ce facem? Ne intalnim la Eforie sau in alta parte?
                  Sa nu intelegi gresit ca eu vin din Tulcea, stau in Constanta de 3 ani deci membri sunt din CT. ........ Asteptam propuneri cu locatia. .. Seara buna
                  Vedem ce zic si restul membrilor din Constanta(btk,iulianr26,CT84LEU),daca pot veni, si s-a vedem cum se prezinta vremea sambata dimineata, ca daca ninge nu cred ca mai vine nimeni.
                  Oricum Eforie nu e departe de Constanta si mai facem si o mica plimbare cu masina, mie sincer chiar imi place.

Comentariu

Postat în original de PWR Vezi post
                    ca daca ninge nu cred ca mai vine nimeni.
                    Noi, evident, ca in fiecare saptamana, o sa fim acolo. Se poate face si ceva curat aici?
                    sigpic

Comentariu

Daca se aduna mai multa lume o sa postam si noi o lista, o ora daca se modifica saptamanal, pe thread, sa ne coordonam cu voi daca e...nu unii sa plece, altii sa vina sau mai stiu io ce...
                      si daca ninge ce daca? vin pe burta nu i problema
                      sigpic

Comentariu

Deci in principiu cei din ct ar trebui sa ne intalnim la 5 fara 10 la MOL la podu de la doraly ca sa mergem usor usor spre eforie

Comentariu

Exact, va astept eu in parcare la Doraly sau la peco MOL(la 16-45) si de acolo plecam impreuna spre Eforie, ca sa nu va mai chinuiti sa cautati localul.
                          Ultima editare de PWR; 27.Feb.2011, 21:21.

Comentariu

Am si eu o mare nedumerire. Ce legatura are zapada cu intalnirea? Masinile unora nu functioneaza daca ninge afara?

Comentariu

yrmane, unii nu stiu sa conduca pe zapada

eu vin si daca e potop

1. PWR
                              2. tzunny (60%)
                              3. naiman
                              4. Pigoo

Comentariu

Procesare...
                              X