Excelent. Îți recomand același obiectiv și pentru el. Sau versiunea de 35mm. AF-S să fie.
Anunț
Adună
Regulament sectiune Fotografie
1. Folositi functia de Modifica Post cand aveti o noua poza...fara sa faceti o gramada de posturi unul dupa altul...doar cu o singura sau doua fotografii.
2. Dupa ce adunati un minim de 10 fotografii puteti sa faceti o noua postare.
3. Pozele se ataseaza folosind serviciul de hosting al site-ului http://www.postimage.org/ iar codul care se copiaza in post trebuie sa fie de genu Thumbnail for Forums sau link cu un grup de poze.
2. Dupa ce adunati un minim de 10 fotografii puteti sa faceti o noua postare.
3. Pozele se ataseaza folosind serviciul de hosting al site-ului http://www.postimage.org/ iar codul care se copiaza in post trebuie sa fie de genu Thumbnail for Forums sau link cu un grup de poze.
Vezi mai mult
Vezi mai puțin
Cadrele mele rătăcite
Adună
X
-
Mulțumesc!
Am probleme cu accesarea mail-ului și nu primesc notificările la timp. Sper că nu ai întrebat de prea multă vreme.Postat în original de DJ35DDK Vezi postMi se pare ca asta e obiectivul
Am o intrebare: la aparatul ala de cand l-au luat de nou nu scoate pozele in format JPG si trebuie sa le convertesti de fiecare data si la mine dureaza la 100 de poze 1h 30`.
Stii daca se poate modifica ceva sa le faca JPG?
Ai aparatul? Este simplă schimbarea.
În stânga jos ai un buton -i-
Îl apeși și selectezi opțiunea QUAL (te plimbi cu săgețile de la joystick până e galben). Dai OK, alegi opțiunea FINE și dai OK.
Se poate face și din meniu, dar merge și aici la fel de bine.

Pattern by c6t9 - mobile so SLOW!, on Flickr

Jumping spider by c6t9 - mobile so SLOW!, on Flickr

Hello! by c6t9 - mobile so SLOW!, on Flickr
Comentariu
-
Multumesc pentru raspuns.
Nu am intrebat de mult. Aparatul inca nu-l am
.
Cum am zis si pe topicul meu o sa ajunga vinerea asta daca se tine posta de treaba.
On: Ies superbine pozele astea de aproape. Ai obiectiv desta? Nikon 50mm f/1.8 AF-S
Comentariu
-
Mulțumesc! Nu sunt mare specialist. Sunt alții mult mai buni. Stai liniștit că se învață orice, numai să vrei.

On the edge of heaven by c6t9 - mobile so SLOW!, on Flickr
Voi discuta despre asta. Să-mi fac puțin timp. Am fost plecat, acum am niște probleme mari pe cap și nu am răbdare.
Comentariu









Comentariu